August 13, 2022


Ücretsiz Mp3 Kırpma ve Düzenleme Programı

mpTrim, Mp3 düzenlemek için kullanacağınız basit ve kolay kullanımlı ücretsiz bir programdır. Mp3 kırpama, sessiz veya istenmeyen parçaları kaldırabilirsiniz.

Müziklerde sessiz olan kısımlar pek sevilmez. Bu nedenle bu sessiz kısımları müziklerden kaldırmak isteyebilirsiniz. Ya da herhangi bir nedenden mp3 dosyalarından istemediğiniz kısımları kırpmak isteyebilirsiniz. mpTrim sayesinde sevdiğiniz müziklerin istemediğiniz kısımlarını kaldırabilirsiniz.

Mp3 ses düzeyini ayarlamak içinde seçenekler sunar. Manuel veya otomatik olarak ses değişimi yapabilirsiniz. Ses düzeyini normalleştirme veya sesi az çıkan müziklerin sesini artırmak içinde bu programı kullanabilirsiniz. MP3 ani başlama / bitiş düzeltmek için yardımcı olacaktır.

Bunların yanı sıra bilgisayarınızda mevcut olan istemediğiniz mp3 dosyalarını silerek disk alanını artırabilirsiniz. Bilgisayarımızda gereksiz boş yer kaplayan mp3 dosyaları kolayca belirleyin ve tek tıklama ile hepsini silin.

mptrim

mpTrim ile mp3 dosyaları üzerinde yapacağınız işlemler müzik kalitesini bozmadan yapılır. Bu bir çok kullanıcının korkusudur. Çünkü düzenleme yapıldıktan sonra kalite kaybı olmaktadır. Ama mpTrim size bu garantiyi vermektedir.

mpTrim Bilgileri

Sürüm: mpTrim 2.20

Boyut: 331 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: mp3 Trim

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"mpTrim Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status