August 15, 2022


Bir Fare ve Klavyeyle Birden Çok PC Kontrol Etme

Aynı anda 4 adet Bilgisayarı ücretsiz bu program yardımıyla kullanın. Microsoft Garage Mouse without Borders aracı size tek bir fare ve klavye kullanarak 4 adet bilgisayarı kontrol etmenize izin vermektedir. Tabi bunun için kaç Bilgisayar kullanacaksanız ise hepsininde aynı ağ bağlantısı üzerinde olması gerekiyor.

Mouse Without Borders, tek bir fare ve klavye ile ağa bağlı 4 bilgisayarı kontrol etmenizi sağlar. Kontrol etmek istediğiniz her bilgisayara programı yükleyin, kurulum talimatlarını izleyerek programı hemen kullanmaya başlayın. Ayrıca cihazlar arasında dosyaları sürükleyip bırakmanıza, pano paylaşmanıza ve diğer masaüstlerinden ekran görüntüleri almanıza olanak tanır.

Kontrolü bir bilgisayardan diğerine taşımak için, farenizi monitörün sınırlarının ötesine taşımanız yeterlidir ve program otomatik olarak kontrolü diğer bilgisayara geçirecektir. 4 bilgisayar ekranını yan yana veya iki sıraya göre yapılandırabilirsiniz. Diğer özellikler kısayol tuşu geçişi, ekran koruyucu kontrolü ve uzaktan kilitleme için destek içerir.

Mouse Without Borders sistem bilgileri:

Boyut: 1.2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Mouse Without Borders İndir (Windows)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status