August 13, 2022


Windows bilgisayar için ücretsiz motor yarışı oyunu

Motoracing, 3D grafikler, gerçekçi fizik ve dinamik kamera ile Windows bilgisayar için ücretsiz motosiklet yarış oyunu. Mükemmel rakiplere karşı yarışın ve kazanın.

Çeşitli motosikletler arasından istediğinizi seçin ve yarışmaya başlayın. Kariyer modunda yarışın ve daha ileri seviyelere gitmek için yarışlarda birinci olun. Yakınınızdaki rakiplere vurmak ya da büyük sıçramalar yapmak gibi ilginç hileler içeriyor.

motoracing-oyunu-indir-pc-icin-ucretsiz-motor-yarisi-oyunu

Quick race, career veya new career üç oyun seçeneklerinden birini seçin. Hızlı bir yarış ile 7 diğer yarışçılara karşı yarış yapacaksınız. Göller Vadisi, kolay bir yarış pisti ile başlayarak, bu yarışı kazanmanın yanı sıra olabildiğince birçok performans tarzı puan kazanabilirsiniz. Sıçramalar gerçekleştirerek veya diğer motokros rakiplerini devirerek bonus kazanabilirsiniz. Sadece diğer yarışçıların bisikletinize tekme atmasına izin vermeyin!

Windows bilgisayardan üç boyutlu motor yarışı yapmak isteyenler için güzel bir oyun. Küçük dosya boyutuna sahiptir, kolayca indirin ve oynayın.

Motoracing tam sürüm oyundur ve tamamen ücretsizdir. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Yaklaşık olarak 24 MB dosya boyutuna sahiptir. Sorunsuz ve güvenli bir şekilde aşağıdaki indirme bağlantısından oyunu indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Motoracing Oyunu İndir – PC İçin Ücretsiz Motor Yarışı Oyunu" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status