Mixcraft: Profesyonel ses stüdyosu

Mixcraft 7 profesyonel kalitede şarkı, mix ve videolar oluşturmak için ideal bir uygulamadır. Müzik yapmak, remix yapmak, ses ve video düzenlemek için imkan sağlayan profesyonel ses stüdyo programıdır.

Sınırsız parçayla, seslerle, efektlerle ve sanal enstrümanlarla yaratıcılığınızı açığa çıkarın. Tam 32-bit ve 64-bit uyumluluğu ile 64-bit bilgi işlem gücünden yararlanın. Mixcraft’ın gelişmiş teknolojisi, hem 32 bit hem de 64 bit aletleri ve efektleri aynı anda kullanmanıza olanak tanır (yalnızca 64 bit sürüm). Klipleri ve dijital sesi en güçlü, en iyi sondaj zaman-germe ve basamak kaydırma teknolojisi ile kompozisyonlarınıza uygun şekilde ayarlayın.

Mixcraft’ın telifsiz stüdyo kalitesinde döngülerden oluşan muazzam koleksiyonu Song Kit’lerde organize edilmiştir, bu yüzden kendi parçalarınızı oluşturmak inanılmaz derecede kolaydır, müzik eğitimi gerektirmez. Akustik ve elektrikli, 650’den fazla profesyonel davul örneği ile saniyeler içerisinde benzersiz bir çırpma yapın. Kapsamlı ses efektleri ve müzik yatakları topluluğuyla videolara veya ortam kompozisyonlarına son rötuşlar koyun.

mixcraft

İnanılmaz esnek Performans Paneli’ni kullanarak otomatik olarak senkronize edilen durmadan ses ve MIDI klip oluklarıyla evde sarsın. Ses harpması ve şarkı dilimleme ile karışımlar ve mashuplar oluşturun. Parmaklarınızın Altındaki Performans Panelini bir Novation Launchpad, MIDI denetleyicisi veya hatta bilgisayarınızın klavyesiyle değiştirin ve Mixcraft’ın güçlü sanal enstrümanlarıyla birlikte sıkıştırabilirsiniz.

Eğlenceli ve yaratıcı yeni adım sıralayıcıyı kullanarak yıldırım hızında özel atımlar ve müzikal desenler oluşturun. Güçlü piyano roll editörü ile performanslar yaratın ve düzenleyin. Profesyonel kalitede müzik puanı yazmak, görüntülemek, yayınlamak ve basmak için notasyon düzenleyicisini kullanın.

Klasik sentezleyicilerin, kaya organlarının ve elektrikli piyanonun öykünmesi gibi bir dizi sanal enstrümana hazır olun. Kullanım kolaylığını yeniden tanımlayan yeni Omni ve Alpha Örnekleyicileri ile kendi vuruşlarınızı ve seslerinizi oluşturun. Üstün profesyonel efektler muazzam bir dizi ile parçalarınıza hakim olun. Daha fazlasını eklemek ister misiniz? “Mixcraft” kapsamlı üçüncü taraf VST efekt ve enstrüman desteğiyle kaplanmıştır.

Mixcraft 7, sadece çok popüler bir DAW’dan daha fazlasını sunuyor, aynı zamanda özellikli bir pro video düzenleme ve puanlama ortamı sunar. Video dosyalarını ve hareketsiz görüntüleri kolayca yükleyin ve düzenleyin. Video klipleri crossfade edin, geçişler ekleyin ve fantastik video efektleri ile profesyonel bir dokunuş ekleyin. Fotoğraf koleksiyonlarından hızlıca slayt gösterileri oluşturun. Başlık ekleyin ve metin kaydırması yapın. Sesi tekrar karıştırın, bir soundtrack ekleyin ve komple video projelerini DVD oluşturma veya YouTube yüklemesi için popüler formatlara zahmetsizce sunun.

Güçlü şerit ve küp tabanlı otomasyon ile aynı anda birden çok parametre görüntüleyin ve düzenleyin. Çok çeşitli mikser, sanal enstrüman ve efekt parametrelerini otomatikleştirmek ve kaydetmek için herhangi bir MIDI donanım denetleyicisini kullanın. Mixcraft, Mackie Control uyumlu donanım, Novation Launchpad, Frontier Design Group Tranzport ve Acoustica’nın seçkin Free Mixcraft Remote mobil uygulaması desteği de dahil olmak üzere esnek MIDI kontrol yüzey desteği sunar. Başyapıtınız tamamlandıktan sonra, karışımı kolayca favori formatınıza yayınlayın veya bir ses CD’sine doğrudan yazdırın.

Mixcraft Bilgileri

Sürüm: Mixcraft 7.7 build 316

Boyut: 181.27 MB

Lisans: Deneme (30 günlük)

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici:  Acoustica, Inc.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Mixcraft Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status