August 15, 2022


Ücretsiz ve Türkçe İndirme Yöneticisi

Mipony, web barındırma sitelerinden indirme bağlantılarını otomatik olarak tespit ederek indirmeyi sağlayan ücretsiz download/indirme yöneticisidir. İndirdiğiniz dosyaları yönetmek ve dosyaları bilgisayarınızda düzenlemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Mipony özel yüklemeleri optimize etmek ve otomatikleştirmek için tasarlanmış ücretsiz bir indirme yöneticisidir. İnternet Download Manager alternatifi bir program olarak da kullanabilirsiniz.

Putlocker, Rapidshare, Hotfile, Easy-share, Gigasize, Mediafire, Depositefiles, Fileserve, Filefactory, Uploading, 4shared ve daha bir çok dosya paylaşım sitelerinden indirme sağlar.

Mipony, Windows panosunu izleyerek tespit edilen bağlantıları indirme listesine otomatik olarak ekler. Belli bir web sayfasını açmak ve uyumlu bağlantılar için tarama yapmak için programın ana ekranındaki tarayıcıyı da kullanabilirsiniz. Birden fazla bağlantı tespit edilirse, indirmek istediğiniz bağlantıları seçebilirsiniz.

Uygulamayı bağlam/sağ tıklama menüsüne eklerseniz, doğrudan Internet Explorer’ın arabiriminden başlatılabilir. Tespit edilen tüm bağlantılar dosyanın mevcut olup olmadığını görmek için otomatik olarak kontrol edilir. Program, web sitesinin koşullarını kabul etmenizi ve karşıdan yükleme işlemini başlatmak için gerekli olan CAPTCHA karakterlerini girmenizi ister.

Premium hesapların giriş bilgilerini programın Seçenekler penceresinde saklayabilirsiniz, ancak ücretli bir hesap olmasa bile dosyaları indirebilirsiniz. Web sitesi bir bekleme süresi gerektiriyorsa, program geçtikten hemen sonra indirme işlemini başlatır.

Genel olarak, Mipony, ücretsiz barındırma web sitelerinden bir sürü dosya indiren kullanıcılar için yararlı bir araçtır. Diğer web sitelerindeki indirmeleri yönetmeniz gerekiyorsa, başka bir program arayın.

Mipony bilgileri

Boyut: 5.56 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Mipony 2.0.1 İndir – Türkçe" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status