Ücretsiz Hard Disk Bölme Programı

MiniTool Partition Wizard Free Edition Windows sistemler için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir hard dik bölme programıdır. Bilgisayarınızda kendi sabit diskinizi yönetmek için bu ücretsiz disk bölme programını kullanabilirsiniz.

Diğer ücretsiz bölüm yöneticisinin aksine MiniTool, disk kullanımını optimize etmek ve verilerinizi korumak için tasarlanmış daha kapsamlı ve çok yönlü bir programdır.

Bölümleri yeniden boyutlandırma ve taşıma: Disk bölüm boyutlarını genişletme veya küçültme kabiliyeti ile dahili disk yönetim sisteminin kısıtlamalarından kendinizi özgür bırakın.

Disk bölümleme tablosu dönüştürme: 3 TB veya daha büyük sabit diskleri desteklemek için disk türü MBR ve GPT arasında veri kaybı olmadan dönüştürün.

Bölüm kurtarma ve MBR’yi yeniden oluşturma: Kaybolan veya silinen bölümleri kurtarın ve MBR tablosunu yeniden oluşturun.

minitool-partition-wizard-free-edition-turkce-indir

Bölüm hizalama: SSD I/O performansını optimize edebilmek için bölümleri hizalayın.

Dosya sistemini değiştirme: Disk komutları olmadan FAT / FAT32’den NTFS’ye dönüştürme ve yeniden formatlama olmaksızın NTFS’den FAT32’ye dönüştürme kapasitesi.

Temel Disk Bölüm Yönetimi: Bölüm oluşturma, silme ve kopyalama, diskleri kopyalama ve çok daha fazlası gibi disk bölümlerini yönetme becerisi.

MiniTool Partition Wizard Free Edition programı FAT16, FAT32, NTFS, Ext2 ve Ext3 dosya sistemlerini destekler.

MiniTool Partition Wizard Free Edition Bilgileri

Sürüm: MiniTool Partition Wizard Free Edition 9.1

Boyutu: 30.76 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: MiniTool

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"MiniTool Partition Wizard Free Edition Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status