August 11, 2022


iPhone / iPad İçin Minecraft – Pocket Edition Oyunu

Minecraft, blok yerleştirme oyunu artık iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlarda. Minecraft oyunu heyecanını artık Android telefon ve Android tablet üzerinde yaşayın.

Minecraft – Pocket Edition mobil uygulaması sayesinde hayal ettiğiniz bir yeri iOS mobil cihazlar üzerinde yapın. Blokları hayalinizdeki gibi yerleştirin ve muhteşem ortamlar oluşturun. İstediğiniz boyda veya renkte bloklar oluşturun ve duvarınızı yaratmaya başlayın.

Minecraft – Pocket Edition sürümü Survival ve Creative modlarında yerel Wi-Fi ağ üzerinden çok oyunculu ve rasgele oluşturulmuş dünyalar var.

Minecraft ilk sürümünden bu yana: Pocket Edition, yeni özellikler ile dolu geliyor ve iyileştirmeler ve düzenlemeler içeriyor. Minecraft – Pocket Edition evrensel bir uygulamadır ve bir kez ödeme yaptıktan sonra herhangi bir iOS cihazlarda dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Kullanıcı yorumlarına baktığımız zaman, Minecraft oyunu bilgisayar sürümünde olduğu gibi yine harika. Bilgisayar versiyonu ile bazı farklılıklar gösterse de yine, herkesi memnun etmeyi başarıyor.

Minecraft – Pocket Edition Oyun Bilgileri

Fiyat: Ücretli

Dil: İngilizce

Boyutu: 8.2 MB

Gerekli Sürüm: iOS 8.0 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Minecraft – Pocket Edition İndir (iPhone / iPad)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status