Android Minecraft – Pocket Edition Oyunu

Minecraft indir androidMinecraft, blok yerleştirme oyunu artık Android mobil cihazlarda. Minecraft oyunu heyecanını artık Android telefon ve Android tablet üzerinde yaşayın.

Minecraft – Pocket Edition mobil uygulaması sayesinde hayal ettiğiniz bir yeri Android telefon üzerinde yapın. Blokları hayalinizdeki gibi yerleştirin ve muhteşem ortamlar oluşturun. İstediğiniz boyda veya renkte bloklar oluşturun ve duvarınızı yaratmaya başlayın.

Minecraft – Pocket Edition sürümü Survival ve Creative modlarında yerel Wi-Fi ağ üzerinden çok oyunculu ve rasgele oluşturulmuş dünyalar var.

Minecraft ilk sürümünden bu yana: Pocket Edition, yeni özellikler ile dolu geliyor ve iyileştirmeler ve düzenlemeler içeriyor. Minecraft – Pocket Edition evrensel bir uygulamadır ve bir kez ödeme yaptıktan sonra herhangi bir Android cihazda dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Kullanıcı yorumlarına baktığımız zaman, Minecraft oyunu bilgisayar sürümünde olduğu gibi yine harika. Bilgisayar versiyonu ile bazı farklılıklar gösterse de yine, herkesi memnun etmeyi başarıyor.

Minecraft – Pocket Edition Oyun Bilgileri

Fiyat: Ücretli

Dil: İngilizce

Boyutu: Cihaza göre değişir

Gerekli Sürüm: Cihaza göre değişir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Minecraft – Pocket Edition İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status