Visio Görüntüleme Programı – 64 Bit

Microsoft Visio 2013 Viewer, kendi Microsoft ınternet Explorer Web tarayıcısı içinde Visio çizimlerini göstermeyi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Microsoft Visio 2013 Viewer, kullanarak, Visio çizimlerini (.Vsdx .Vsdm, .Vsd, .VDX, .VDW, .Vstx, .Vstm, .Vst dosyaları veya. Vtx uzantısı) görüntüleyebilirsiniz. Bu görüntülenen çizim kısmına sınırlı olmasına rağmen, Internet Explorer ayrıca yazdırma için olanak sağlar.

Visio çizimlerini görüntüleme Windows Gezgini’nde çizim dosyasını çift tıklamak kadar basittir. Internet Explorer açılır ve Visio Viewer, tarayıcı penceresinde çizimi haline getirecektir. Daha sonra araç çubuğu düğmeleri, klavye kısayolları veya kısayol menüsündeki menü öğeleri kullanarak çizim penceresinde kaydırma ve yakınlaştırma yapabilirsiniz. Ayrıca, Özellikler iletişim kutusunu açarak ve ardından bir şekil seçerek herhangi bir şekil özelliklerini görebilirsiniz. Bazı işleme ve görüntüleme ayarları Özellikleri iletişim kutusunun Görüntü sekmesinde mevcuttur. Ayrıca, çizim katmanı görünürlüğü ve Katmanlar sekmesinde renkleri ayarlamak ve görünürlük ve Yorumlar sekmesinde renklere yorum yapabilirsiniz.

Microsoft Visio 2013 Viewer programı Windows 7, Windows 8 64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Program için gerekli: Internet Explorer 8Internet Explorer 9, veya Internet Explorer 10.

Boyutu: 21,14 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Microsoft Visio 2013 Viewer 1.0 İndir – 64 Bit" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status