September 29, 2022


Microsoft Silverlight

Silverlight zengin medya uygulamaları ve Web, masaüstü ve mobil cihazlar için iş uygulamaları oluşturmak için güçlü bir geliştirme platformudur. Microsoft geçerli. NET framework, özgür Silverlight eklentisi çoklu tarayıcılar arasında çalışmalarında, cihaz ve işletim sistemleri Web yeni etkileşim getirmek. geniş düzeni ve tasarım seçenekleri, güçlü iletişim protokolleri, sağlam veri erişimi ile ve kullanıcı etkileşimi ve yüksek çözünürlüklü medya desteği, Silverlight hızlı, akıcı ve görsel olarak zengin müşteri deneyimleri oluşturmasına yardımcı olur. Silverlight uygulamaları hızla Microsoft Web Platform, Visual Studio ve Expression Studio geliştirilebilir.

Video, animasyon, etkileşimli çalışma ve şaşırtıcı kullanıcı arayüzleri içeren, Web ortamına yönelik medya deneyimleri ve zengin etkileşimli uygulamalar sağlanması. 2 megabayttan (MB) daha küçük bir boyuta sahip ve tüm ana tarayıcılarla çalışan küçük, isteğe bağlı, kolaylıkla kurulabilir bir eklenti sayesinde kullanıcılar için sorunsuz, hızlı kurulum imkanı.

Herhangi bir ek kurulum gereksinimi olmadan Windows tabanlı ve Macintosh bilgisayarlar arasında tutarlı deneyimler. Yüksek performans için istemciden daha yüksek oranda faydalanan daha zengin, daha etkileyici Web deneyimlerinin yaratılması. Şaşırtıcı vektör tabanlı grafik, medya, metin, animasyon ve biçimlendirmeler grafiklerin ve efektlerin sorunsuz olarak her türlü Web uygulamasına entegre edilmesini sağlar.

Silverlight kullanarak varolan standartları/AJAX tabanlı uygulamaları daha zengin grafiklerle ve medya ile vurgulayın ve performanslarını ve kapasitelerini

Microsoft Silverlight son sürüm linkleri eklenmiştir. Aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Microsoft Silverlight 32 Bit İndir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Microsoft Silverlight 3.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status