September 29, 2022


Virüs tarama ve temizleme programı

Microsoft Safety Scanner indirMicrosoft Safety Scanner Microsoft tarafından geliştirilen ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan virüs, casus yazılım ve kötü amaçları yazılımları tarar ve kaldırır. Türkçe kullanıma sunulan bu ücretsiz program sayesinde bilgisayarınızda virüs var mı yok mu diye düşünmekten kurtaracak.

Ev ve küçük işletme bilgisayarlarını virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korumanıza yardımcı olan gerçek zamanlı koruma için Microsoft Security Essentials ürününü yükleyin.

En Yaygın Virüs Tehditleri; Trojan:Win32/Sirefef.AC, Trojan:JS/IframeRef, Worm:Win32/Conficker.B, Worm:Win32/Conficker.C, Virus:Win32/Sality.AM, Exploit:Win32/CplLnk.A, Virus:Win32/Sality.AT, Worm:Win32/Dorkbot!lnk, Trojan:Win32/FakeSysdef, Trojan:DOS/Alureon.E.

Microsoft Safety Scanner isteğe bağlı olarak tarama yapan ve virüsleri, casus yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılımları kaldırmanıza yardımcı olan, ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bir güvenlik aracıdır. Var olan virüsten koruma yazılımınızla birlikte çalışır.

Microsoft Safety Scanner programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 Bit işletim sistemleri ile uyumlu sürümüdür.

Boyutu: 142.75 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 7 Kasım 2012

    cok güzelbir purogıram

"Microsoft Safety Scanner Türkçe İndir – 32 Bit" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status