September 29, 2022


Microsoft Photo Story: Slayt Gösterisi Hazırlama

Microsoft Photo Story 3 ücretsiz Türkçe programı Microsoft tarafından geliştirilen bir slayt gösterisi oluşturma programıdır.Dijital fotoğraflarınızı kullanarak slayt gösterileri oluşturun. Benzer programlara nazaran daha gelişmiş bir kullanıcı arayüzü ve özelliğe sahiptir.

Program sayesinde seçtiğiniz resimleri boyutlandırabilir, renk düzenlemeleri yapabilir, resimlere efekt ve hazırladığınız slayt gösterilerinize fon müzikleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca program çok sayıda kombinasyon içeren müzikleri size ücretsiz sunuyor. Hazırladığınız slayt gösterisini Windows Medya Formatında(.wmv) kaydedebilir, e-mail’le gönderilebilecek kadar sıkıştırabilirsin.

Resimleri tek bir dokunuşla düzeltin, kesin veya döndürün. Fotoğraflı öykülerinize şaşırtıcı özel efektler, müzikler ve kendi sesli anlatımınızı ekleyin. Sonra başlıklar ve alt yazılarla kişiselleştirin. Dosya boyutlarının küçük olması fotoğraflı öykülerinizi e-posta ile göndermenizi kolaylaştırır. Öykülerinizi TV’de, bilgisayarda veya Windows Mobile tabanlı bir taşınabilir aygıtta seyredin.

microsoft-photo-story

Microsoft Photo Story Bilgileri

Son Sürüm: Microsoft Photo Story 3

Boyutu: 3.21 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Microsoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

3 Yorum yapıldı

 • 18 Ocak 2015

  nasıl yaparız

 • kamil
  7 Aralık 2015

  win 7 kullanıyorum pstory indirdim kurdum ama açılmıyor….

 • Aycan
  6 Şubat 2016

  ÇOK HARİKA

"Microsoft Photo Story 3 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status