October 5, 2022


Meteor – App Speed ​​Test, mobil bağlantı hızını test eden ve bu hızlarda popüler uygulamaların ne kadar iyi çalışacağını gösteren Google Android cihazları için ücretsiz bir uygulamadır. Çoğu mobil kıyaslama uygulaması aynı şeyi yapar: ping testini yapın, yükleme ve indirme hızını kullanın ve dünyanın farklı bölgelerinde bulunan birkaç sunucuyu kullanabilir.

Meteor – App Speed Test uygulaması

Meteor – App Speed ​​Test, Android için harika bir görünüm testi uygulamasıdır. Başlangıçta aynı alanda geliştirilmiş diğer uygulamalara benziyor, ancak hızlı bir şekilde uygulamaya göz attıktan sonra daha fazlasına sahip olduğunu göreceksiniz.

Not: Uygulama OpenSignal ile anonimleştirilmiş sinyal ve hız verilerini paylaşmaktadır.. Bunu, Menü> Ayarlar’a giderek ve veri katkısının yanında açma / kapama düğmesine dokunarak devre dışı bırakabilirsiniz.

Meteor, mobil bağlantı indirme ve yükleme hızını test eder ve ping’i yakınlardaki bir sunucuya yükler. Sonuçlar daha sonra uygulamanın arayüzünde listelenir.

Hız testinden sonra yeni uygulama performansı bölümünü aynı sayfada listelemiş buluyorsunuz. Orada listelenen popüler uygulamalar, YouTube, Spotify, Facebook, Waze ve daha fazlasını ve bunların belirli ağ koşullarında nasıl performans göstereceğini buluyorsunuz.

Uygulamaların tamamı mutlaka cihaza kurulmamıştır. Aslında, hiçbiri cihaza yüklenmemiş olsa bile aynı uygulamaları listede görebilirsiniz. Bununla birlikte, 16 uygulamadan oluşan bir listeden daha fazla uygulama ekleyebilirsiniz. Ek uygulamalara Chrome, WhatsApp, Twitter, Amazon veya Skype dahildir.

Uygulama, test sonuçları sayfasında öngörülen performansı, örneğin çok iyi veya müthiş olarak vurgulamaktadır. Bununla birlikte, ayrıntılı bilgileri görüntülemek için herhangi bir uygulama adına dokunabilirsiniz.

Örneğin YouTube’a dokunursanız, video akış sitesinin akış niteliklerinin performansı burada listelenir, böylece hangi işi iyi biliyorsunuz ve hangisinin de işe yaramayacağını biliyorsunuz. Desteklenen uygulamalardan birinin ve belirli bir uygulamanın kalite seçeneklerinden birinin olup olmadığını, aygıt test ettiğiniz ağa bağlıyken çalıştığını bilmek istiyorsanız bu yararlı olabilir.

Uygulama, testleri bir dünya haritasında ve geçmiş olarak görüntüler. Bunları istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Meteor – App Speed ​​Test, Android için, bağlantı ölçütlerini çalıştırmanızı sağlayan ve bu ağ koşullarında bu uygulamaların belirli uygulamalarının ve kalite ayarlarının ne kadar iyi çalışacağı konusunda sizi bilgilendiren mükemmel görünümlü bir uygulamadır. Uygulama Android 4.1 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Meteor: Android için mobil ve uygulama hız testi uygulaması" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status