Ücretsiz Müzik ve Video Oynatma Programı

Metal Player, müzikleri dinlemek ve video dosyalarını izlemek için ücretsiz medya oynatıcı programdır. Program popüler müzik ve video dosyaları formatları oynatmayı sağlıyor.

Hazırladığınız müzik CD’lerini dinlemek içinde imkan sağlıyor. Oluşturulan MP3 ve WAV CD’leri kolayca dinleyebilirsiniz. Metal Player MP3, WAV, MIDI, AC3, OGG ses formatları dinleyebilirsiniz. Ayrıca MP4, AVI ve MPG video dosyaları izlemek için imkan sağlar.

Metal Player programı göze hoş gelen bir arayüze sahip. Ayrıca bir çok farklı skin/tema arasından istediklerinizi seçebilirsiniz. Metal Player temel multimedya oynatıcı fonksiyonları ile bazı yeni işlevlere sahiptir. Basit ve kullanımı kolay, Metal Player gereksinimleri çok düşük olduğu ve herhangi bir Windows sürümünde çalışır.

Metal Player medya dosyaları, mpeg, vob (DVD), avi, wav, midi, mov, asf, divx, flv, m3k, 3gp formatları oynatmayı sağlar. Metal Player, müzik çalarda bir “ekolayzır”, spektrum analizörü, çalma listesi, arama fonksiyonu, şarkıları zamanlama seçenekleri, klavye kısayolları, ve diğer birçok fonksiyonları keyifli bir kullanım sunuyor.

Boyutu: 8.35 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Metal Player İndir – Mp3 Dinleme ve Video İzleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status