Resim Boyutlandırma ve Filigran Ekleme Programı

Media Resizer PRO güçlü ve esnek yazılım, binlerce resmi yeniden boyutlandırmak için yardımcı olacaktır. Media Resizer hızlı ve kolay görüntü koleksiyonlarını web’de yayınlanmaya hazırlar. En havalı minyatürleri yaratmanın çok çeşitli yollarını sunan program, popüler görüntü ve video biçimlerini destekler.

Görüntüleri kırpma, özellikle yalnızca ana konunuzla birlikte görüntünün bölümünü korumak istediğiniz durumlarda çok zaman alıcı olabilir. Bu uygulama tam anlamıyla, önceden tanımlanmış oranlara dayanılarak gruplar halinde otomatik olarak görüntüleri kırparak bu süreyi kısar.

Çıktının kalitesi, kullanım kolaylığı ve kullanıcı kontrolü hemen hemen her şey üzerinde Media Resizer Thumbnail Creator ayrı olarak küçük resim yaratıcıları alanında en iyilerden biridir.

Resimlerin küçük resimlerini oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Video küçük resimleri oluşturabilme özelliği bu programı benzersiz kılar.
Media Resizer yeni sürümüyle daha fazlasını yapın gelişmiş küçük resim yaratıcısını kullanın.

media-resizer-pro

Filigran olarak küçük resimlere yerleştirmeniz gerekiyorsa, Media Resizer Pro’daki yeni “Filigranlar” özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik, telif hakkıyla korunan resimleri ele alan herkes için faydalıdır.

Media Resizer PRO ile kolayca resimleri / fotoğrafları boyutlandırın, web sitelere kolayca yükleyin ve kendi resimlerinizin başkaları tarafından kullanılmasını önlemek için filigran ekleme özelliğini kullanabilirsiniz.

Media Resizer PRO Bilgileri

Sürüm: Media Resizer PRO 2.58

Boyut: 3.02 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Media Resizer

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Media Resizer PRO Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status