October 5, 2022


Ücretsiz 32 Bit Medya Oynatıcı (Video & Ses Oynatıcı)

MPC-HC (Media Player Classic Home Cinema), Windows için son derece hafif, açık kaynak kodlu bir medya oynatıcı. Medya oynatıcı, mevcut tüm video ve ses dosyası formatlarını destekler.

Türkçe dil desteği olan MPC-HC ücretsiz olarak yayınlandı. MPC-HC’nin en kullanışlı özelliklerinden biri bellek kullanımını sistemim kapasitesine göre ayarlayabilmesi. İçerisine gömülmüş bir video dekoderi bulunan yazılım x.264, H.264 ve VC-1 formatlarını uyguladığı dönüştürme işlemi sayesinde CPU ayarlarıyla oynayarak sorunsuzca çalıştırabiliyor.

Programın altyazı, OSD (On Screen Display), EVR (Enhanced Video Renderer), DirectX Video Acceleration (DXVA), Multi-Monitör, Uzaktan Kumanda desteği vardır.

Desteklenen Formatlar:

WAV, WMA, MP3, OGG, SND, AU, AIF, AIFC, AIFF, MIDI, MPEG, MPG, MP2, VOB, AC3, DTS, ASX, M3U, PLS, WAX, ASF, WM, WMA, WMV, AVI, CDA, JPEG, JPG, GIF, PNG, BMP, D2V, MP4, SWF, MOV, QT, FLV

Media Player Classic Home Cinema Windows XP, Vista ve Windows 7, Windows 8, Windows 10 32 Bit işletim sistemleri ile uyumlu sürümüdür.

Boyutu: 12.61 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Media Player Classic Home Cinema İndir (1.6.6) 32 Bit" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status