August 14, 2022


MDB, ACCDB Dosyaları Açma ve Düzenleme Programı

MDB Viewer Plus MDB, ACCDB dosyası açma, düzenleme programıdır.

MDB Viewer Plus, Microsoft Access MDB ve ACCDB veritabanı dosyaları açmak için ücretsiz bir görüntüleyici programdır. Bu programı çalıştırmak için yüklemenize gerek yoktur. Sadece indireceğiniz dosyayı açmanız yeterli. Windows’un bir parçası olarak yüklenmiş olan Microsoft Data Access Components (MDAC) kullanır.

MDB Viewer Plus, MDB ve ACCDB dosyaları açabilir, görüntüleyebilir, düzenleyebilir, filtre, sıralama, içe aktarma, dışa aktarma, değiştirmek ve  aramak için ücretsiz, hızlı ve kolay bir yol sağlamak için tasarlanmış yazılımdır. MDB Viewer Plus bu veritabanları görüntülemek ve düzenlemek için kolay bir yol sağlar. Tablo bilgisi ekran bile panoya bir tablodaki alan adlarının listesini kopyalama yeteneğine sahiptir.

MDB / ACCDB Nedir?

MDB ve ACCDB dosya Microsoft Access veritabanı dosyaları vardır. ACCDB Orijinal MDB dosyalarının yeni biçimidir. Accdb ve MDB dosyaları MDB Viewer Plus ile açılabilir.

MDB Viewer Plus ile neler yapabilirsiniz; MDB ve ACCDB dosyaları açabilirsiniz. Tablo açma, görüntüleme ve satır düzenleme. Standart arama ve kısmi kelime arama. Filtreleme / alanlara göre kayıtları sıralamak. Kayıt görünümü (form tarzı görünüm). Taşınabilir; çalıştırmak için herhangi bir kurulum gerekmeden (MDAC zaten Windows’un parçası olarak yüklenir).

TXT, HTML, XML, DBF, XLS WKS, RTF ve PDF dışa aktarma. CSV, TXT, DOC, XLS, WK1, WQ1, SAV, DB, DBF, MDB, ADO, ADT, DAT, HTM, XML, WAB ve VCS içe aktarma. 2007 ACCDB dosyalarına erişimi destekler. Unicode uyumludur. Yeni, boş bir veritaban oluşturma. Workgroup Dosyalar (MDW) için destek. Üst tablo için ilgili alt tablo bağlantısını gösterir. Dizin ekleme.

MDB Viewer Plus son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"MDB Viewer Plus 2.33 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status