October 5, 2022


Windows İçin Ücretsiz ve Türkçe Maxthon Bulut Tarayıcı

maxthon-cloud-browser-turkce-indir-windows-icin-ucretsiz-bulut-tarayiciMaxthon Bulut Tarayıcı bütün kullanıcılar için tasarlanmış güçlü ve sekmeli ücretsiz ve Türkçe internet tarayıcıdır. Maxthon eski sürümlere göre daha fazla benzersiz özelliklere sahip olan Maxthon popup bloklayıcısı ve içerik filtresi desteği bulunduran Gelişmiş ADs Bloklayıcısı, internet üzerinden video/mp3 gibi dosyaların indirmenin en kolay hale getirildiği File sniffer gibi özelliklere sahip.

Windows için Maxthon Bulut Tarayıcı, hem Webkit hem de Trident olmak üzere eşsiz ve yenilikçi çift çekirdek teknolojisi kullanır. Hızlı ve etkileyici çift çekirdek dizaynımız bütün web sayfalarını çabuk ve güvenilir şekilde görüntüler. Birinci sınıf HTML5 desteği ve başka yerde bulamayacağınız dahili özellikleriyle Windows için Maxthon Bulut Tarayıcı, farklı platform ve cihazlardan paylaşım ve dosya gönderimi yapabilmeniz için sizi özgür kılar.

Maxthon Cloud Browser (Bulut Tarayıcı) güvenli ve hızlı internet deneyimi sunar. Windows, Mac, Android, iPhone/iPad, Windows Phone gibi pek çok platform için uygun sürümleri mevcuttur.

Maxthon son sürümü yazımızın sonundaki indirme bağlantısından indirebilirsiniz. Ama dilerseniz Maxthon tarayıcısının eski ve klasik sürümlerini de indirebilirsiniz. Hemen aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Maxthon 3 indir – Maxthon 2 indir – Maxthon klasik sürümü indir (1.6.7)

Maxthon Cloud Browser bilgileri

Boyutu: 46.03 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Maxthon Son Sürüm Türkçe İndir (Windows PC)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status