August 17, 2022


MAC İçin Ücretsiz ve Türkçe Maxthon Bulut Tarayıcı

maxthon-cloud-browser-turkce-indir-mac-icin-ucretsiz-bulut-tarayiciMaxthon Bulut Tarayıcı bütün kullanıcılar için tasarlanmış güçlü ve sekmeli ücretsiz ve Türkçe internet tarayıcıdır. Mac için Maxthon Bulut Tarayıcı, dünya çapındaki Maxthon Windows kullanıcılarının yüksek performans deneyiminden aldığı keyfi Mac kullanıcılarına sunar. Maxthon Mac kullanıcıları, Maxthon Pasaport hesabı ile farklı cihazlar ve işletim sistemleri arasında tüm kullanıcı verilerini eşitleyerek saklayabilirler.

Mac OS X için Maxthon Bulut Tarayıcı, hem Webkit hem de Trident olmak üzere eşsiz ve yenilikçi çift çekirdek teknolojisi kullanır. Hızlı ve etkileyici çift çekirdek dizaynımız bütün web sayfalarını çabuk ve güvenilir şekilde görüntüler. Birinci sınıf HTML5 desteği ve başka yerde bulamayacağınız dahili özellikleriyle Windows için Maxthon Bulut Tarayıcı, farklı platform ve cihazlardan paylaşım ve dosya gönderimi yapabilmeniz için sizi özgür kılar.

Maxthon Cloud Browser (Bulut Tarayıcı) güvenli ve hızlı internet deneyimi sunar. Windows, Mac, Android, iPhone/iPad, Windows Phone gibi pek çok platform için uygun sürümleri mevcuttur.

Son Sürüm: Maxthon 4.5.2

Boyutu: 8.9 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: OS X 10.8 veya üzeri

Üretici: Mysoft Technology

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Maxthon Cloud Browser Türkçe İndir – MAC İçin Ücretsiz Bulut Tarayıcı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status