August 14, 2022


Hareketli / canlı akvaryum ekran koruyucusu

Marine Aquarium Screensaver Windows bilgisayarınız için hareketli akvaryum ekran koruyucu. Bu ekran koruyucu sualtı dünyasının sakin güzelliğini gösterir. Kurulum hızlıdır ve birkaç saniye içinde Marine Aquarium masaüstünüzde başlar. Ekran koruyucusunda, balık, mercan, bitkiler ve diğer sualtı nesneleri vardır. Su sesi, bir bataklıktan su altı dünyasına baktığınızı hissettiren harika bir özelliktir.

Ekran koruyucu ayarlarının çoğu ses seviyesi ve ekran çözünürlüğü gibi basittir, ancak listeden balık ekleyebilirsiniz. Her balık için girilen adın tam adı, Latince adı, yeri ve diğer gerçekleri listelediği için program eğitimli görünüyor. Gerçekçi temsili Marine Aquarium’un başını ve solungaçlarını rakiplerinin üstünde tutar.

Bu balıklar gerçek 3D modellerdir, ekranda sürüklenen düz resimler değildir. Balık bükülür, döner ve gerçek balık gibi yüzülür. Bu güncellenmiş versiyon, SereneScreen Marine Aquarium’u ekran koruyucu olarak ya da bağımsız bir uygulama, yeni bir kullanıcı arayüzü ve beş yeni balık olarak toplam 26 kişilik bir yeteneği içeriyor. Benzersiz güzellik devam ediyor.

Not: Marine Aquarium Screensaver ayarları yapmak için satın almanız gerekiyor. Eğer ürün anahtarınız yoksa herhangi bir ayarlama yapamazsınız. Ancak herhangi bir ayarlama yapmadan süresini ayarlayabileceğiniz şekilde ücretsiz olarak bu ekran koruyucuyu kullanabilirsiniz.

Boyut: 3.43 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Marine Aquarium Screensaver İndir – Hareketli Akvaryum Ekran Koruyucu" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status