October 5, 2022


Sanal Web Kamerası Programı

ManyCam anlık mesajlaşma programlarında çalışan ücretsiz bir sanal web kamerası programıdır. Birden çok mesajlaşma programıyla aynı anda çalışabilen bu yazılım sayesinde istediğiniz görüntüyü (video) webcam görüntüsü gibi kullanabilirsiniz.sanal webcamera Hatta TV kartınızdan kaydettiğiniz görüntüyü bile.

Aynı anda birden fazla sohbet uygulamaları ile web kameranızı kullanın. ManyCam sanal web kamerası sürücüsü yazılımı ile aynı anda Skype, MSN ve Youtube da kullanabilirsiniz. Herhangi bir web kamerası uygulaması içinde şaşırtıcı binlerce web kamerası efektleri ve özel grafikler ekleyin. Yüz, göz, saç, eklenti arka planlar ve çok daha fazlası değiştirin!

Manycam-indir

Canlı ses efektleri ve ses değiştiriciyi deneyin. Mikrofon ses kalitesini iyileştirin, komik bir yüksek ses, alçak ses yapın, ya da herhangi bir uygulama ile sesi gizleyin. Web kamerası için yazılım ile video penceresi veya ekrankoruyucu, masaüstünüzde çevrimiçi üzerinde çizebilirsiniz.

Videolarınıza ve fotoğraflarınıza şaşırtıcı web kamerası efektleri ve grafik ekleyin.

Kamerası filtreleri ile ekran üzerine daha iyi görünebilirsiniz. Deli maskeler veya yüz tanıma teknolojisini kullanarak yüz efektleri ekleyin. Arka plan ekleyebilirsiniz.

Manycam son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • EmRe
    26 Kasım 2013

    çok işime yarayan bi program teşekkür ederim

"Manycam 2.4.69 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status