Magisto: Android için Ücretsiz Video Düzenleme ve Oluşturma Uygulaması

Magisto Video Düzenleyici Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletler için tasarlanmış, video düzenlemede ve oluşturmada kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Usta işi gerektirmeyen her kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama olmaktadır. Zorlanmadan rahatlıkla videolarını düzenleyebileceksiniz. Milyonlarca kullanıcının tavsiye ettiği ve sürekli göze çarpan uygulamadır.

Harika videolar oluşturabilirsiniz. Resimlerinizi ve videolarınızı kullanarak video oluşturun. Video oluştururken müzik ekleyebilir ve birbirinden farklı efektler uygulayabilirsiniz. Video oluştururken keyifli vakitler geçireceksiniz. Yapmanız gereken sadece resimleri ve videoları seçmeniz. Uygulama Yapay Zeka Teknolojisi ile eklediğiniz resimleri ve videoları gözden geçirip analiz eder ve sonrasında en iyi kısımları birleştirip güzel videolara dönüştürür.

magisto-indir-android

Magisto otomatik video dengelemesi, filtre, efekt ve geçiş özellikleri ile baştan aşağı bir prodüksiyondur. Uygulama ile düzenlediğiniz ve oluşturduğunuz videoları Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal paylaşım ağlarında arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Magisto (Android) Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Boyut: Cihaza göre değişir

Dil: Türkçe

Gerekli Sürüm: Cihaza Göre Değişir

Üretici: Magisto

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Magisto İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status