August 17, 2022


Ücretsiz sanal sürücü oluşturma programı

MagicDisc sanal sürücü oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Bu sanal CD sürücüleri ve CD / DVD diskleri oluşturmak ve yönetmek için tasarlanmış çok yararlı bir yardımcı programdır. MagicDisc kolayca en sevdiğiniz oyunları, müzik veya yazılım programları erişmek için CD veya DVD üzerine onları yakmadan hemen hemen tüm CD / DVD resimleri kullanmanızı sağlar.

Gerçek bir CD / DVD-ROM gibi çalışır. Oyun oynamak, ya da sanal CD-ROM müzik dinleyebilirsiniz. Geleneksel bir CD / DVD-ROM göre 200x üzerinden daha hızlı oyun görüntülerinin çalışmasını sağlar. MagicDisc mükemmel bir yedekleme her zaman benzersiz seçenekleri sağlayan güçlü kombinasyonlu  bir yardımcı programdır.

Desteklenen tüm CD / DVD ve diğer imaj formatları;

BIN, IMA / IMG, CIF (Easy CD Creator), NRG (Nero – Burning ROM), IMG / CCD (CloneCD), MDF / MDS (Fantom CD), VCD (FarStone Virtual Drive), VaporCD, P01/MD1/XA, VC4/000, VDI (Virtuo CD Manager), C2D (WinOnCD), BWI / BWT, CDI (DiscJuggler), TAO / DAO (Duplicator), PDI (Instant Copy)

MagicDisc 2.7 sürümü Windows 10, 8, 7, Vista, XP 32-64 bit sistemler ile uyumludur. Sisteminiz ne olursa olsun aşağıdaki bağlantıdan programı indirerek sorunsuz bir şekilde yükleme yapabilirsiniz.

Boyut: 1.28 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"MagicDisc İndir – Sanal Sürücü Oluşturma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status