August 10, 2022


Mafia 2 oyunun demosu

Mafia II (veya Mafia 2), Mafia: The City of Lost Heaven ‘ın devam niteliğindeki 21 Haziran 2010’da piyasaya sürülen sandbox tarzı üçüncü şahıs nişancı türünde bir video oyunudur. Önceleri Illusion Softworks diye bilinen 2K Czech tarafından geliştirilmiştir ve 2K Games tarafından yayımlanmıştır.

Mafia 2 ilk kez Şubat ve Mart 2006 tarihindeki Leipzig Games Convention’da duyurulmuştur.[4] Oyun Amerika da 21.06.2010 tarihinde Avrupa da 25.06.2010 tarihinde satışa sunulmuştur

Ayrıca oyunun demo versiyonu PC, XBOX 360 ve PS3 için aynı anda 26 Nisan tarihinde 2K Games’in resmi sitesinden indirelibilir olarak yayınlanmıştır.

Demo bir bölümden oluşan ve Empire Bay şehrini tanımamız için şehirde özgürce dolaşabilmemize imkân sağlayacak kapsamdadır. Ancak demo içersinde 10 dakikalık süre ve harita kısıtlaması bulunmaktadır.

mafia-2-oyunu

Mafia 2 Oyunun Oynanışı

Oyun 1950’li yıllarda San Francisco ve New York baz alınarak tasarlanmış Empire Bay (Türkçe: İmparatorluk Koyu) adlı kurgusal bir şehirde geçecektir (oyun yapım aşamasına girmeden önce adı Empire City idi). Bu ad New York’un devletinin lakabı “İmparatorluk Devleti” referans alınarak koyulmuştur. Oyun 10 mil kare büyüklüğünde tamamen açık uçlu bir harita takdim edecektir. Oyunun başlangıcında herhangi bir yasaklı alan olmayacaktır. Yaklaşık 50 taşıtın yanı sıra devirden alıntı lisanslı müzikler de oyunda vardır.

Önceki oyundaki birçok küçük silah geri dönecek, örneğin Thompson M1928, Colt 1911 ve pompalı tüfek. Ekran görüntülerinden idrak edildiği kadarıyla, MP40 ve M3 Grease Gun gibi yeni ikinci dünya savaşı devri silahlarlarının yanı sıra MG42 de oyunda boy gösterecek.

Çevredeki nesnelerle etkileşim iki eylem tuşuyla gerçekleşecek – varsayılan eylem ve bağlama duyarlı durumlarda kullanılacak “sert” eylem. Özgün Mafia oyununda olduğu gibi bir harita da oyuna dahil edilecek. Kontrolnoktası sistemi ise tamamiyle revize edilmiştir.

Ön rendere olmuş kesit sahnelerden çok oyun dünyası ve gerçek zaman için yapılmış kesit sahnelerin oyunda bulunmasına geliştirici şirket 2K Czech tarafından açıklık getirilmiştir

Lisans: Demo

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Mafia 2 Demo İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status