October 5, 2022


Windows 7 oturum açma ekranını değiştirme programı

LogonStudio, kullanıcıların Windows 7, Vista ve XP oturum açma ekranlarını değiştirmelerini sağlayan ücretsiz bir programdır. WinCustomize gibi Web sitelerinden çevrimiçi olarak sunulan binlerce kullanıcının yanı sıra çeşitli oturum açma ekranları da birlikte gelir. Windows oturum açma arka plan resmini değiştirmek için harika bir programdır.

LogonStudio sıradan bir oturum açma işlemine girer ve istediğiniz şekilde görünmesini sağlar. LogonStudio ile kolayca Windows bilgisayarınızın oturum ekranını değiştirebilirsiniz. Yüzlerce oturum açma ekranları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İstediğiniz şekilde kendi oturumlarınızı oluşturabilirsiniz. Paylaşmak için oturumlarınızı yükleyebilirsiniz.

logonstudio

LogonStudio içerisinde yer alan görüntülerden sevdiklerinizi seçebilirsiniz. Her zevke uygun resimler mevcuttur. Yapmanız gereken LogonStudio ücretsiz programı indirmek ve çalıştırmak. Oturum açma ekranları için yüzlerce fotoğraflara ulaşarak indirmeyi ve kullanmayı sağlar. Dilerseniz kendi oturum açma ekranlarını oluşturabilir veya yükleyebilirsiniz.

Windows 7 oturum açma ekranını değiştirmek için LogonStudio programını deneyebilirsiniz. Windows 7 kilit ekranı, oturum açma ekranı resmini değiştirmek için bir yol arıyorsanız faydalı olacaktır.

Boyut: 9.33 MB

Lisans: ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"LogonStudio Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status