September 29, 2022


Lingoes: Sözlük, Ansiklopedi ve Çeviri Programı

Lingoes sözlükleri arama, tam metin çeviri, ekranda kelime yakalama, 80 dilde seçilen metinleri çevirme ve kelimelerin telaffuzunu sunan kolay ve sezgisel bir sözlük ve metin çeviri yazılımıdır. Lingoes Türkçe, İsveççe, Rusça, Portekizce, Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Yunanca, Çince, Japonca, Korece, Lehçe, Arapça, İbranice, Vietnamca, Tayca ve daha fazla dili destekliyor.

Lingoes programı aranılan kelimenin tüm dillerde yazılışını da gösteriyor. Lingoes tam anlamı ile sözlük, ansiklopedi ve kavramları içinde barındıran tam bir kaynak kitabı gibidir. Lingoes, mouse ile taradığımız alanı da online olarak anlamını verebiliyor. Bunu hangi tuşlarla yapacağınız, hangi online sözlük motorunu kullanacağınız ve de hangi dilleri kullanacağınızı da program içinden ayarlayabiliyorsunuz. Eğer TTS paketini de indirirseniz sesli olarak da metinleri okuyabiliyorsunuz.

Lingoes’e yeni sözlük eklemek de çok kolay. Buraya girip, dilediğiniz sözlüğü indirin ve sadece çalıştırın, gerisini Lingoes halleder.

Lingoes-indir-

Lingoes Bilgileri

Son Sürüm: Lingoes 2.9.2

Boyutu: 13.53 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1 32-bit

Üretici: Lingoes Project

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Lingoes 2.9.2 İndir (32-bit)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status