Ücretsiz PDF ve Belgeleri Yazıya Dönüştürme Programı

Lime OCR, Optical Character Recognition (OCR) teknolojisini kullanarak PDF ve belgeleri bilgisayarda yazılı olarak elde etmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Tarayıcılar sadece belgenin görüntüsünü bilgisayara aktarmaktadır ancak OCR teknolojisi PDF ve benzeri belgelerdeki içerikleri yazıya dönüştürmek için yardımcı olmaktadır.

El yazısı, daktilo veya basılı metinleri elektronik tercüme programı ile kolayca yazıya dönüştürebilirsiniz. Elektronik dosyalar içine kağıt defter ve belgeleri dönüştürmek için kullanabilirsiniz.

Lime OCR, ücretsiz ve kullanımı basittir ve şu anda 29 dili desteklemektedir ve tüm tesseract-ocr eğitimli veri dosyaları destekler. Lime OCR tamamen yetenekli UTF 8 ve tesseract-ocr kullanarak tamamen eğitilebilir.

lime-ocr-indir-ucretsiz-pdf-ve-belgeleri-yaziya-donusturme-programi

Lime OCR, 50 farklı görüntü formatları desteklemektedir. PDF eklentisi ile PDF dosyaları OCR teknolojisi ile taramayı destekler.

Lime OCR programının kullanım amacı: Karalama kağıdına yazdığınız yazıları veya bir belgedeki yazıları bilgisayarda yazılı olarak elde etmek için OCR ile yazıya dönüştürmektir. Elinizdeki belgeyi bilgisayarda tek tek yazmak yerine bu program sayesinde bilgisayarda yazmış gibi elde edebilirsiniz.

Lime OCR 2.4.1 programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Yaklaşık 10.5 MB dosya boyutuna sahiptir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Lime OCR İndir – Ücretsiz PDF ve Belgeleri Yazıya Dönüştürme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status