August 11, 2022


LibreOffice Ücretsiz Türkçe Programı

LibreOffice, Microsoft Office alternatifi kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe Office paketidir. LibreOffice, tam anlamı ile Office dosyalarını açma ve Office dosyalarını oluşturmak için kullanabilirsiniz.

LibreOffice içinde barındırdığı Word, Exel, PowerPoint alternatifi araçlar sayesinde, Office programları ile yapacağınız tüm işlemleri LibreOffice alternatif programı sayesinde de yapabilirsiniz.

LibreOffice doküman üretimi ve bilgi işlem ihtiyaçları için altı zengin özellikli uygulamalar verir.Windows, MAC ve Linux için ücretsiz bir güç dolu açık kaynak kodlu kişisel üretkenlik paketi vardır.

Writer LibreOffice içinde kelime işlemcidir. İçeriği, gömülü resimler, bibliyografyalar ve diyagramlar tabloları ile bütün bir kitap üretmek için kullanabilirsiniz. Impress, etkin çoklu ortam sunuları oluşturmak için en hızlı ve en kolay yoludur.

Sıfırdan diyagramlar ve çizimler oluşturmanıza olanak sağlar. Standart yazılı gösterimde hızlı matematik, kimya, elektrik veya bilimsel denklemler görüntülemek basit bir denklem editörüdür.

LibreOffice son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"LibreOffice 3.5.4 Türkçe İndir – 32-64 Bit Uyumlu" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status