August 15, 2022


Library Files .ocx ve .dll dosya paketi

Bazen windowsta bir program açmaya kalktığımızda bilmemne.ocx yada bilmemne.dll eksik diye bir uyarı alırız. Tabii bu durum oldukça can sıkıcıdır sonra gider arama motorlarında ve nette o eksik dosyayı ararız. İşte bu paket Windows XP veya Windows 7 de sık sık karşılaşılan ******.ocx yada ******.dll eksik hatalarını kapatmak için hazırlanmıştır.

Paketin içeriği gerekli olan bütün .ocx ve .dll dosyalarını tamamlıyor. Programı indirdikten sonra kurulumu çalıştırın. Kurulum sihirbazı dosyaları otomatik olarak :/Windows/System32 klasörüne yükleyecektir.Bu pakete dahil olan toplam; 19 .ocx uzantılı dosya , 1 .dep , 1 .oca ve 15 .dll dosyası vardır. Library Files programı Windows XP ve Windows 7’de bazı programlar çalışırken .dll veya .ocx uzantılı dosyalar görülür. İşte bu program bu adlardaki dosyalarda oluşan hataları düzeltmek için oluşturulmuştur.

Bazen Windows 7 veya Windows XP’de çalışırken uzantısı .dll veya .ocx gibi uzantıya sahip programları açmaya çalıştığınızda hata veya esik uyarısını alırsınız. Bu durum zaman kaybına neden olmaktadır. Çünkü siz hatalı olan veye eksik olan dosyaları İnternet’ten aramak zorunda kalırsınız. Bu program zaman kaybını önlemekte hemde hataları kapatmak için hazırlanmıştır. Programda .ocx ve .dll dosyalarını tamamını bulabilirsiniz. Program indirildikten sonra kurulum çalışmaktadır. Kurulum sihirbazı dosyaları otomatik olarak sistem klasörüne yüklemektedir.

Library Files paketin içeriği aşağıdaki gibidir:

ccrpprg3N.ocx, ccrpprg6.ocx, ciplImageLis3N.ocx, ciplImageList.ocx, ciplListBar3N.ocx, ciplListBar.ocx, COMCTL3N.OCX, COMCTL32.OCX, COMDLG32.OCX, MSCOMCT2.OCX, MSCOMCT3N.OCX, MSCOMCTL32.OCX, MSCOMCTL.OCX, Msflxgrd.ocx, MSWINSCK.OCX, MSWINSCN.OCX, RICHTX32.OCX, TABCTL3N.OCX, TABCTL32.OCX, RICHTX32.DEP, RICHTX32.oca, ADLOC.dll, APLOC.dll, ascbalo3N.dll, ascbalon.dll, ascIP95.DLL, ascIPNT.DLL, ASLOC.dll, COMCTL3N.DLL, MSSTDFMN.DLL, MSSTDFMT.DLL, Msstkprp.dll, MSVBVM6N.DLL, MSVBVM60.DLL, MSVCRTD.DLL, OLEAUT3N.DLL

Boyut: 5,5 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Library Files İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status