August 13, 2022


Gelişmiş hoparlör ses seviyesini arttırma programı

Letasoft Sound Booster, bilgisayarınızdaki hoparlör ses seviyesini % 500’e kadar artırmaya yardımcı gelişmiş bir programdır. Program, Windows’la bütünleşerek çalışır ve otomatik olarak tüm uygulamalarınızın sesini arttırır. Bunun dışında hiçbir kurulum gerektirmez. Temel işlemler çok basittir. Sistem tepsisine yerleşene simgesine tıkladığınızda, bir ses kaydırıcısı görünür ve ihtiyacınız olan her şey için ses arttırma sağlar. Her uygulamada çalışmaktadır.

Letasoft Sound Booster ile ayarlayabileceğiniz kısayol tuşları ses seviyesini arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Varsayılan ayarlar, işinize yarayacaktır ancak tercihler iletişim kutusundan farklı bir ses arttırma modu seçme olanağı sağlar. Neyin daha iyi olacağını bilmeseniz bile, seçenekler arasından seçim yaparak, neyin olduğunu görebilirsiniz.

Letasoft Sound Booster deneme sürümünü indireceksiniz, tam özellikli olmasına rağmen bazı kısıtlamalarla birlikte gelmektedir. Öyle ki, her 10 dakikada bir ses yükselterek 3 saniye kadar durur. Yani, ipin ucunu gösteriyor ve geri çekiyor. Anlayacağınız, programdan memnun kalırsanız hemen satın almanızı istiyor.

Letasoft Sound Booster, sistem ses seviyesini belirgin bir şekilde arttırır, ancak hoparlör kalitesine bağlı olarak, ses yükseldikçe bozulma olmaya başlar. Sorunsuz olarak %30 ses seviyesini arttırmak mümkündür. Denemeye değer, ancak ücretsiz bir ses ekolayzırı kurarak benzer bir şey elde etmenizde mümkündür.

Letasoft Sound Booster, mevcut sistem ses seviyesi maksimum olsa bile herhangi bir Windows programının ses seviyesini arttırmaya yardımcı olacaktır. Program, Windows 10, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur ve deneme sürümüdür. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirin. Yaklaşık 7 MB yükleme boyutuna sahiptir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Letasoft Sound Booster İndir – Hoparlör Ses Seviyesini Arttırma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status