Lenovo Sürücü ve Uygulamaları Güncelleme Aracı

Lenovo tarafından kullanıcılar için sürücü, uygulama, BIOS ve Think güncellemelerini sorunsuz şekilde almalarına yardımcı olacak. Bilgisayar konularında uzman olmak yada olmamak fark etmez her kullanıcı sürücü güncellemeleri yapmak istediklerinde sıkıntılar çeker. Otomatik olarak eski olan yada yeni bir sürümü çıkan sürücüleri otomatik olarak bularak yükleyen programlar oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

ThinkVantage System Update Windows 10 (32 bit, 64 bit), 8.1 (32 bit, 64 bit), 8 (32 bit, 64 bit), 7 (32 bit, 64 bit) masaüstü ve dizüstü Bilgisayaralar için ücretsiz sürücü ve uygulama güncelleme yazılımıdır.

System Update ™, Think veya Lenovo sistemleri için en yeni sürücüleri, BIOS ve diğer uygulamaları desteklemek ve muhafaza etmek için gereken zaman, çaba ve masrafları azaltmanıza yardımcı olur. Lenovo’nun bilgisayarınızın performansını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olabilecek geçerli yazılım, donanım ve çözüm tekliflerini kolayca tespit ederek sizi büyük bir zahmetten kurtararak gerekli olan tüm işlemleri uygular.

Windows 10, 8, 8.1 ve 7 için yükleyeceğiniz sürümü Microsoft .NET Framework sürüm 4.0 veya üzeri gerektiriyor.

Windows 2000, XP ve Vista için yükleyeceğiniz sürümü Microsoft .NET Framework sürüm 1.1 SP1 veya Microsoft .NET Framework sürüm 2.0 gerekir.

ThinkVantage System Update sistem bilgileri:

Boyut: 14.7 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

ThinkVantage System Update Windows 2000, XP ve Vista sürümü indir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Lenovo ThinkVantage System Update Sürücü Güncelleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status