August 13, 2022


LEGO Tuğlaları ile Sanal Modeller Tasarlayın

LeoCad, LEGO tuğlaları ile oluşturabileceğiniz sanal modelleri tasarlamanıza izin veren ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Kullanmak istediğiniz tuğlayı seçmenize ve yerine sürüklemenizi sağlayan basit bir sürükleme ve bırakma arabirimi sunar. Uygulamayı öğrenmek için çok fazla zaman harcamak zorunda kalmadan yeni modeller oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Kategorilere ayrılmış geniş kapsamlı bir kütüphane grubu vardır ve ayrıca anahtar kelime ile de arama yapılabilir. Görünüm perspektifini döndürebilir ve aynı anda birden çok görünüme sahip olabilirsiniz. Zaman çizelgesi ilerlemenizi otomatik olarak izler ve birden fazla adımla bina talimatları yada oluşturmak istediğiniz herhangi bir tasarım oluşturmak için kullanılabilir.

LeoCAD, LDraw Standardı ve ilgili araçlar ile tamamen uyumludur. LDR ve MPD dosyalarını okur ve yazar, böylece modelleri İnternette paylaşabilir ve indirebilirsiniz. Yaklaşık 10.000 farklı parçaya ve güncelleme almaya devam eden LDraw parça kitaplığını da kullanıyor.

LeoCad Sistem Bilgileri:

Boyut: 37.9 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Lego Tasarım Programı LeoCad İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status