September 29, 2022


Launcher – Dosya ve Uygulama Başlatıcısı

Sizin için hiç taşınabilir dosya ve uygulama başlatıcısı gerekli oldu mu? Launcher ücretsiz programı ile kısayolları yönetmek ve kendi bilgisayarınız da USB bellekler gibi taşınabilir medya programlarını başlatma yapabilirsiniz. Launcher kısayolları Pro versiyonu ile uyumludur.

Bilgisayarınızda en çok kullandığınız programlara daha hızlı erişmek ve kendi başlangıç yöneticinizi oluşturmak için Launcher programı faydalı olacaktır. Launcher, her tür dosyayı ve programı başlatabilen, kullanımı kolay bir dosya ve uygulama kısayolu yöneticisidir. Sürükle ve bırak işlemleri, sistem tepsisinden açma ve başlat menüsü içinde gösterilen öğeleri düzenleme yeteneklerine sahiptir.

Launcher ile Kısayolları Başlatma ve Organize Etme

Launcher free download: Launcher kolay bir kullanım ile her türlü dosya ve programları başlatmanızı sağlayan sürükle bırak özelliği sunan kısayol yöneticisi. Sürükle-bırak işlemleri düzenleme öğeleri açık Launcher da gösterildiğinde desteklenmektedir. Örneğin dosya sürükleyerek kısayolları oluşturmak mümkündür. Burada Launcher kısayolları ve Launcher tepsisi menüsünü yapılandırabilirsiniz.

Kısayolları kolayca oluşturmak ve başlatma seçeneklerini yapılandırmak için izin verir:

USB bellekler ve sürücüler üzerinde çalışan taşınabilir bir başlatıcısı olarak yapılandırın. Toplu dosyaları ve diğer yürütülebilir uygulamaları gibi aynı seçenekleri destekler. Pro: Dosya veya program pencere durumunu. Pro: Uygulama dosyaları başlangıç ​​dizininde. Pro: Windows Başlat programları, yönetici yükseklik iletişim olarak çalıştırma. Launcher tüm favori programları ve sık kullanılan dosyaları hızlı bir şekilde başlatmak için sistem tepsisinde bulunur.

Launcher bilgileri

Boyut: 3.89 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Launcher 1.9.6 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status