September 29, 2022


LastPass İndir – Ücretsiz ve Türkçe Şifre Yöneticisi

LastPass tarayıcı ve bilgisayarınızda şifreleriniz ile yaptığınız işlemleri kolaylaştırmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe parola/şifre yöneticisidir. LastPass tüm şifrelerinizi hatırlamayı sağlayan mükemmel bir şifre yöneticisidir. Tarayıcı üzerinde mükemmel bir kolaylık sağlıyor. Tek yapmanız gereken tüm giriş şifrelerini LastPass mahzenine eklemek. Artık şifrelerinizi hatırlamak zorunda kalmayacaksınız. LastPass tüm şifrelerinizi hatırlayacak.

LastPass Google Chrome, Mozilla Firefox, İnternet Explorer, Safari ile uyumludur. Her tarayıcı için sisteminize otomatik eklenti kurarak Otomatik Doldur özelliği ile şifrelerinizi otomatik olarak doldurur.

İnternet hesaplarınızı ve şifrelerinizi tek bir ortak şifre ile kontrol altında tutmak istiyorsanız kullanabileceğiniz LastPass ile giriş yaptığınız tüm internet hesaplarınızı tek bir güvenli alanda kayıtlı tutarak ortak bir şifre ile bu hesaplarınıza kolayca erişebiliyorsunuz. Tüm hesaplarınızın şifrelerini hatırlama zahmetinden sizi kurtaran LastPass ile ilk başta belirleyeceğiniz bir yönetim şifresi ile giriş yaptığınız tüm hesapları klasörlere ayırarak kontrol altında tutabilir ve tekrar tekrar bu şifreleri girmenize gerek kalmadan hesaplarınıza erişebilirsiniz.

Birden fazla işletim sistemi ve bilgisayar kullanıyorsanız LastPass hesaplarınızı senkronize de ederek kullanabilir ve bir bilgisayarda kaydettiğiniz hesabı diğer bilgisayarınız veya işletim sisteminizde de otomatik olarak görebilirsiniz. Ayrıca LastPass Linux ve Mac işletim sistemlerine de uyumludur.

LastPass Özellikleri:  Otomatik hesap kaydetme: Bir hesabınıza giriş yapın ve LastPass otomatik olarak aktif olsun, şifrenizi kaydedip kaydetmemek istediğinizi sorarak bir dahaki girişinizde nasıl davranması gerektiğini belirlesin.  Çevrimdışı şifre ve not kaydı.  Güvenli ve rastgele şifre oluşturma.  Tüm kişisel bilgi sadece sizin bilgisayarınızda depolanır.  Şifreleri yedekleme veye geri yükleme ve yazdırma

LastPass Bilgileri

Son Sürüm: LastPass 3.1.51

Boyutu: 14.30 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1 64-bit

Üretici: LastPass

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"LastPass 3.1.51 İndir (64-bit)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status