August 17, 2022


Windows için dosya kilitleme ve şifreleme programı

Kruptos 2 Professional Windows için en iyi dosya şifreleme programlarından biridir. Fotoğraflarınızı, filmlerinizi, kredi kartı verilerinizi, vergi iadelerinizi veya başka herhangi bir özel belgeyi içeren hassas dosyalarınızı ve klasörleri kilitleyin ve şifreleyin.

Kruptos 2 nerede olursanız olun en sevdiğiniz platformda şifrelemek ve düzenlemek için çalışıyor. Kruptos 2, verilerinizi güvence altına almak için askeri dereceli, 256 bit AES şifrelemesini kullanıyor. Dosyalarınız, bilgisayarınız veya telefonunuz çalınmış olsa bile kilitlidir. Şifreli dosyalar Windows, Mac OSX, Android ve USB Sürücüler arasında tam uyumludur.

Dropbox, Microsoft OneDrive, Apple iCloud veya Google Drive dosyalarınızı tamamen entegre ve sorunsuz Cloud şifreleme ve veri parçalama ile şifreleyin. Dahili güvenli not düzenleyiciniz ile önemli kişisel notlarınızı oluşturun, organize edin ve saklayın.

En gizli anahtarları, Wi-Fi şifrelerini, banka bilgilerini saklayın … ne isterseniz yapın. Onları güvende, özel ve yalnızca siz ulaşabilir durumda tutun. Uyumlu bulut entegrasyonu ile notlarınızı Windows bilgisayarınız, Mac veya Android cihazınız arasında otomatik olarak paylaşın.

Herhangi bir uyumlu Windows Bilgisayar, Apple Mac veya Android cihazı arasında bulut, e-posta veya başka herhangi bir dosya paylaşım uygulaması aracılığıyla şifreli dosyalarınızı paylaşın.

Kruptos 2 Professional, özel dosyalarınızı parola korumak için 256-bit şifreleme kullanan ve doğru şifre olmadan değiştirilmiş, okunan veya hatta erişilmesini önleyen, kullanımı kolay bir dosya şifreleme programıdır. Kruptos 2 ile, fotoğraflarınız, filmleriniz, kredi kartınızdaki verileriniz, vergi iadeleriniz veya diğer özel belgeleriniz dahil tüm hassas kişisel ve ticari bilgilerinizi şifreleyebilirsiniz.

Kruptos 2 Professional (Windows) Bilgileri

Sürüm: 6.2.0.3

Boyut: 10.43 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Kruptos İndir (Windows) Dosya Kilitleme ve Şifreleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status