September 29, 2022


Komik Surat, Komik Yüz Yapma Programı İndir

Özellikle mobil cihazlardaki uygulamalar sayesinde bir çok kaliteli programlar geliştirildi. Bunlardan birisi de komik surat yapma programları.

Kendi çektiğiniz resimler, fotoğraflar vs ne varsa istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve komik surat yapabilirsiniz.

Arkadaşlar komik surat yapma programları ile ilgili ücretsiz bir program bulduğum zaman sizlerle paylaşacağım. Bildiğiniz ücretsiz programlar varsa yorum ile bildirin, bizde herkes için paylaşalım.

Bu program ücretli bir programdır. Ama 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanacaksınız. Deneme sürümünü aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Face Off Max: Komik Surat Yapma Programı

Herhangi bir vücut için herhangi bir yüz nakli ile komik fotoğraflar oluşturmak ve arkadaşlarınızla eğlenceli paylaşımlar yapmanızı sağlayan güzel bir uygulama. Megan Fox’u bir zombi yapabilirsiniz, ya da Megan Fox ile dans edebilirsiniz, Facebook duvar kağıdı için eğlenceli fotoğraflar yapabilirsiniz. Her şey sizin yaratıcı düşüncelerinize kalıyor.

Profesyonel sanatçılar tarafından tasarlanan, yüzlerce fantastik şablonlar Face Off Max programı ile geliyor. Komik yüzler, komik suratlar, komik vücutlar aklınıza gelebilecek tüm komik fotoğrafları yapmanızı sağlayan mükemmel bir program.

Start Face Off Max : Create new project or open existing project

Face off max gezginler, Komik surat yapma programı, Face off max indir gezginler, face of max indir gezginler, komik surat yapma programı indir, komik photoshop yapma programı indir, face on body 2 4 indir gezginler, komik yüz yapma programı, fotomontaj programıface on body indir gezginler

Boyutu: 22 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Komik Surat Yapma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status