August 13, 2022


KMPlayer: Video oynatmak için ücretsiz ve Türkçe video oynatıcı.

KMPlayer bir çok video ve ses formatlarını oynatmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe video oynatıcı. KMPlayer medya oynatıcı bir çok audio codec ve video codec’leri destekler. AC3, DTS, MPEG1, 2, AAC, WMA 7, 8, OGG formatlar ek ve özel codecler gerektirir. KMPlayer sizi bu durumdan kurtarmak için herhangi bir codec yüklemeye gerek kalmadan tüm bu video formatları oynatmayı sağlar.

KMPlayer çeşitli formatları kapsayan (VCD, DVD, AVI, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia ve QuickTime) çok yönlü bir medya oynatıcı. Bu altyazılar çok çeşitli kolları ve birçok yönden ses, video ve ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz.

KMPlayer video oynatıcı FLV, Google Video, 3GP, MKV gibi formatları oynatmayı da destekler.

KMPlayer indir-video oynatici

KMPlayer Özellikleri:

Mp3, Wav, Ogg gibi ses formatlarını oynatabilme. Dat, Avi, Mpeg gibi görüntü formatlarını oynatabilme. Arayüz desteği. Farklı dil desteği. Albüm oluşturabilme desteği.
Favori listesi oluşturabilme desteği. Ekran kontrol desteği. Efekt desteği. 3D video desteği. Ekran yakalama desteği.

Gelişmiş seçenekler menüsü. Çalma listesi oluşturabilme. Ekran efektleri oluşturabilme. Tüm codec paketleri ile uyumlu çalışabilme. URL üzerinden görüntü ve ses alabilme. Winamp ve Media player radyolarını dinleyebilme.

Playback desteği. ID3v1 ve ID3v2 tag desteği. Multimedia klavyeler ile uyumlu çalışma ve özel tuş atama desteği. Görüntü formatları için alt yazı desteği. Eklenti desteği. Tüm standart özellikler.

KMPlayer Bilgileri

Son Sürüm: KMPlayer 4.1.4.7

Boyutu: 36.04 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Ücretici: KMPlayer.com

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • x
    3 Şubat 2013

    harika bir program

"KMPlayer Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status