KMPlayer İndir – Ücretsiz Türkçe Medya Oynatıcı

KMPlayer VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, ve QuickTime gibi çeşitli formatları kapsayan çok yönlü bir medya oynatıcı. Bu altyazılar çok çeşitli kolları ve birçok yönden ses, video ve ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz.

KMPlayer 3.4.0.59 2012 son sürümü Windows XP 32 Bit / Vista 32 Bit / Windows 7 32 Bit/ XP 64 bit / Vista 64 bit/Windows 7 64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

KMPlayer Başlıca Özellikleri

Mp3 , Wav , Ogg gibi ses formatlarını oynatabilme. Dat , Avi , Mpeg gibi görüntü formatlarını oynatabilme. Arayüz desteği. Farklı dil desteği. Albüm oluşturabilme desteği. Favori listesi oluşturabilme desteği. Ekran kontrol desteği.

Efekt desteği. 3D video desteği. Ekran yakalama desteği. Gelişmiş seçenekler menüsü. Çalma listesi oluşturabilme. Ekran efektleri oluşturabilme. Tüm codec paketleri ile uyumlu çalışabilme. URL üzerinden görüntü ve ses alabilme.

Winamp ve Media player radyolarını dinleyebilme. Playback desteği. ID3v1 ve ID3v2 tag desteği. Multimedia klavyeler ile uyumlu çalışma ve özel tuş atama desteği. Görüntü formatları için alt yazı desteği. Eklenti desteği. Tüm standart özellikler.

KMPlayer programının son sürüm linki eklenmiştir. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"KMPlayer 3.4.0.59 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status