August 13, 2022


Virüs Bulaşan Bilgisayarı Temizlemek için Önyüklenebilir Ortam Oluşturma Programı

Kaspersky Rescue Disk 10, kötü amaçlı şekilde virüs bulaşmış bir bilgisayardan kötü amaçlı yazılımları algılayıp kaldıracak ücretsiz önyüklenebilir bir ortamdır. Bu ISO görüntüsünü bir CD’ye yazdırın, virüs bulaşmış sistemin CD-ROM sürücüsüne yerleştirin, PC’nin BIOS’unu girin, CD’den önyükleme yapacak şekilde ayarlayın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

Kaspersky Rescue Disk, virüsleri enfeksiyon riski olmadan bir bilgisayardan temizlemek için ücretsiz ve güvenli bir programdır. Kaspersky Rescue Disk, virüs bulaşmış olan x86 ve x64 uyumlu bilgisayarları taramanıza ve dezenfekte etmenizi sağlar. Bilgisayara bulaşan virüs çok tehlikeli olduğunda, anti-virüs uygulamaları veya kötü amaçlı yazılım temizleme yardımcı programlarını kullanarak bilgisayarı dezenfekte etmek imkansız olduğunda bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Diğer dosyalara veya bilgisayarlara bulaşma riski taşımayan virüs bulaşmış bir bilgisayardan tehditleri taramak ve kaldırmak için Kaspersky Kurtarma Diskinden önyükleme yapın. Acil durum onarımı modunda, yalnızca nesneleri tarama görevlerini başlatabilir, veritabanlarını güncelleme güncellemeleri geri alıp istatistikleri görüntüleyebilir.

Kaspersky Rescue Disk sistem bilgileri:

Boyut: 318 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Kaspersky Rescue Disk İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status