August 15, 2022


Kaspersky Free – Ücretsiz Antivirüs Programı

Kaspersky Free, Kaspersky tarafından sunulan tamamen ücretsiz antivirüs programıdır. Sonunda beklediğimiz oldu. Bir çok antivirüs şirketi kullanıcıları için ücretsiz antivirüs programı sunmaktaydı ancak Kaspersky bu zamana kadar böyle bir adım gerçekleştirmemiştir. Ama artık oldu, Kaspersky Free Antivirus programı dünya genelinde kullanıma sunulmuştur.

Kaspersky Free’nin toplam yükleme boyutu 140 MB’dır. Kaspersky Internet Security programının kısıtlı ve ücretsiz sürümü olarak piyasaya sunuldu. Elbette gelişmiş güvenlik programlarının bir çok özelliklerinden yoksundur. Safe Money, Gizlilik Koruması, Ebeveyn Kontrolü ve Tüm cihazlar için koruma gibi özellikler mevcut değildir. Geri kalan araçlar – Yazılım Temizleyici, Güvenilir Uygulamalar modu, Güvenlik Açığı taraması ve daha fazlası ücretsiz sürümde olmayacak.

Kaspersky Free

Kaspersky Free indir

Programın diğer ücretsiz programlarından en büyük farkı ise, kullanıcıyı yanıltan virüs bulma taktikleri ve kullanıcıların davranışlarını kopyalayan bir yapıya sahip olmadığı özellikle belirtilmiştir.

Kaspersky Free yine aynı şekilde kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlamaktadır. Dosya, web, mesajlaşma ve e-posta koruma modellier ile birlikte sunulmaktadır ve istediğiniz zaman sistemde virüs taraması yapabilirsiniz. Aslında ücretsiz bir antivirüs programında olması gereken tüm özellikleri ve fazlasını içermektedir.

Kaspersky Free indir

Kaspersky Free Antivirus programını kullanmanız için, bir Kaspersky portal hesabı oluşturmanız gerekir. Oturum kaydını yaptıktan sonra, yapmanız gereken ilk şey veritabanını güncellemektir. Programın ana arayüzü sadece etkin olan tarama ve veritabanı güncellemek seçeneklerini içerir.

Bilgisayarınıza daha önceden bulaşan virüsler konusunda pek bir şey yapacağını zannetmiyoruz. Ancak, programı kullanmaya başladıktan sonra zararlı yazılımlara karşı koruma altında olduğunuzu söyleyebiliriz.

Kaspersky Free Bilgileri

Boyut: 2.26 MB (Toplam boyut 140MB)

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: Kaspersky Lab

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Kaspersky Free İndir – Ücretsiz Antivirüs Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status