October 5, 2022


Kaspersky Antivirüs 2016: Gelişmiş Antivirüs Programı

Antivirüs programları arasından en iyilerden birisi olan Kaspersky Anti-Virus programının yeni sürümü yayınlandı. Kaspersky Anti-Virus 2016 sürümü Windows 10 ile tamamen uyumludur.

Bulut tabanlı işlevsellik ve PC’nizde çalışan güçlü güvenlik teknolojileri birleştirerek, Kaspersky Anti-Virus 2013 bugünün tehditlerine karşı gerekli güvenlik sunar. Bulut tabanlı Kaspersky Security Network, en son virüs ve malware saldırılarına karşı savunmak için dünyadaki kullanıcıların sistemleri katılan milyonlarca verileri toplar. Gerçek zamanlı olarak potansiyel tehditler izlenir ve analiz edilir ve herhangi bir zarara neden olacak tehlikeli eylemler tamamen önceden engellenir.

Ekran kilitleyicilere karşı koruma özelliği eklendi. Belirleyeceğiniz bir klavye kısayolunu kullanarak ekran kilidini açabilirsiniz. Ekran kilitleyicilere karşı koruma özelliği, tehdidi algılar ve ortadan kaldırır. Ekran kilitleyiciler artık otomatik olarak izlenip işlemleri geri alınabilir.

kaspersky-anti-virus

Windows 8 işletim sisteminde, Bağlı Bekleme moduna geçildiğinde Kaspersky Anti-Virus etkinliği en aza indirebilir. Sınırlı Etkinlik modunda çalışıyorken, Kaspersky Anti-Virus tarama ve güncelleme görevlerini duraklatır. Bilgisayar Bağlı Bekleme modundan çıkınca, duraklatılmış tüm görevler otomatik olarak devam ettirilir.

Gerçek Zamanlı Koruma ile virüs ve casus yazılımlara karşı etkin koruma.

Tarama teknolojisiyle e-posta ve web siteleri zararlı yazılımlara karşı taranır.

Dijital Kimlik Koruması ile internetteki kişisel bilgileriniz korunur.

Güvenlik Açığı Taraması ve koruma önerileri.

Kaspersky Anti-Virus 2016

Son Sürümü: Kaspersky Anti-Virus 2016 (16.0.0.614)

Boyutu: 163.62 MB

Lisans: Deneme (30 günlük)

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32 & 64-bit

Üretici: Kaspersky Lab

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Kaspersky Anti-Virus 2016 Türkçe İndir (32 & 64 Bit)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status