August 15, 2022


Fidye yazılımlarına karşı koruma programı

Kaspersky Anti-Ransomware Tool, kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan zararlı-fidye yazılımlara karşı koruma sağlayan ücretsiz bir programdır.

Zararlı yazılımlar sisteme bulaştıkları andan itibaren bilgilerinizi çalmaya çalışır ve kullanıcıları çok zor durumlara düşürebiliyor. Zararlı yazılımlar bir çok antivirüs programı tarafından tespit edilmeyebiliyor. Bu yüzden siz farkında olmadan bilgisayara sızan bu casus yazılımlar şifrelerinizi, banka bilgilerinizi, form doldurma verilerinizi çalmaya çalışır. Kaspersky Anti-Ransomware Tool, Güvenlik Ağı ve Sistem İzleme teknolojisi kullanarak sisteme sızmaya çalışan zararlı yazılımları tespit eder. Bu sayede sistemi zararlı yazılımlara karşı korur.

Kaspersky Lab tarafından geliştirilen Anti-Ransomware Tool aracı fidye yazılımlara karşı çaresiz kalmış işletmeler ve kullanıcılar için ücretsiz sunulmaktadır. Herhangi bir ücret ödemeden verilerinizi güvende tutmuş olursunuz. Tabi ki bu program tek başına tüm zararlı yazılımlara ve virüslere karşı etkili olamaz. Ancak antivirüs programları ile birlikte kullandığınız zaman daha etkili olacaktır.

Kapsamlı antivirüs veya internet güvenliği programları ile birlikte Anti-Ransomware Tool ve benzeri zararlı yazılımlara karşı koruma programlarının kullanılması sisteminiz için en güvenli yoldur.

kaspersky-anti-ransomware-tool-indir kaspersky-anti-ransomware-tool-indir-1

Kaspersky Anti-Ransomware Tool yazılımı bir çok güvenlik programları ile uyumlu çalışmaktadır. Fidye yazılımlarına karşı etkili savunma yöntemi arıyorsanız verilerinizi koruma altında tutmak için bu ücretsiz yazılımı deneyebilirsiniz.

Kaspersky Anti-Ransomware Tool Bilgileri

Sürüm: Kaspersky Anti-Ransomware Tool 1.1.24.0

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 26 MB

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Kaspersky Lab

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Kaspersky Anti-Ransomware Tool İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status