October 5, 2022


Windows PC için ücretsiz mesajlaşma programı

Kadu, arkadaşlarınızla sohbet etmek, gerçek zamanlı olarak fotoğraf veya dosya aktarmayı sağlayan küçük ama kapsamlı anlık mesajlaşma programıdır. Bu uygulama ile kendi bilgisayarınızda gadu-gadu anında mesajlaşma istemcinizi kurabilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve uygulama üzerinden dosya gönderme yapabilirsiniz.

Uygulama çok geniş kapsamlı özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelir. Kadu uygulamasını ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Profil ve hesabınızı kolayca ayarlayın. Takma ad kullanabilir ve kullanmak istediğiniz dili seçin. En önemlisi kurmak istediğiniz hesabın hangi ağa bağlı olduğunu belirleyebilir ve ayarlama yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman programın seçenekler penceresine giriş yaparak değişiklik yapabileceğinizi unutmayın.

Uygulama bir kaç farklı tema ile bilikte gelir ve simgeler, sohbet ve arkadaşlar listesinin görünümünü kendi zevkinize uygun şekilde değiştirebilirsiniz. Eski MSN uygulamasında olduğu gibi sohbet penceresinin yazısını ve arka plan renklerini değiştirmek mümkündür. Elbette özel yazı tipi stillerini kullanabilirsiniz. Ayrıca, programın çeşitli durumlarda ne yapacağını seçebileceğiniz seçenekler mevcuttur.

Eklentiler ile kullanımı daha da genişletin

Uygulama dahilinde zaten bir çok yardımcı eklenti ile birlikte gelmektedir. Ancak programı daha rahat ve ekstra işlemler yapmasını sağlayacak ekstra eklentiler arayabilir ve kurabilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için uygulamanın yardım düğmesine tıklayın.

Tercihler kısmından düzgün bir şekilde eklentileri düzenleyebilirsiniz.

İstediğiniz şekilde özelleştirebileceğiniz mesajlaşma programı

Sonuç olarak Kadu, Windows bilgisayardan arkadaşlarınızla mesajlaşma, dosya gönderme ve alma, tercihlerinize göre özelleştirme yapabileceğiniz kullanımı kolay ücretsiz bir mesajlaşma programıdır. Uygulama tüm Windows sürümleri ile uyumludur.

Sonuçta, Kadu, istikrarlı bir XMPP veya Jabber protokolü anında mesajlaşma yoluyla arkadaşlarınızla konuşmalarınızı kişiselleştirmenize ve geliştirmenize olanak tanıyan sayısız seçenekle birlikte gelen bir uygulamadır. Yaklaşık olarak 42 MB dosya boyutuna sahiptir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Kadu İndir – Windows PC İçin Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status