August 13, 2022


Zip arşiv dosyası yapma ve arşivden dosya çıkarma programı

IZArc, Windows sistemler için özellikle zip yapmak ve zip’den dosya çıkarmak için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe dosya arşivleme programıdır. Güçlü AES şifreleme ile şifre korumalı arşivler hazırlamak için imkan sağlar. 7-ZIP, RAR, TAR ve diğer pek çok arşivi formatını desteklemektedir. En popüler arşiv formatlarında arşivleme yapma ve neredeyse tüm arşiv formatlarından dosya ayıklama imkanı sunar.

IZArc birçok arşiv formatını destekleyen en iyi ücretsiz dosya sıkıştırma programlarından biridir; 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR, XPI, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO.

Modern ve kullanımı kolay bir arayüz ile IZArc, sıkıştırılmış ve kodlanmış birçok dosyanın yanı sıra birçok güçlü özellik ve araçlara erişim sağlar. Windows Gezgini’nden Windows Gezgini’ne sürükleyip bırakabilir, doğrudan Windows Gezgini’nde arşivler oluşturabilir ve ayıklayabilir, diskleri kapsayan birden fazla arşiv oluşturabilir, kendiliğinden açılan arşivler oluşturabilir, bozuk zip arşivlerini onarabilir, bir arşiv türünü başka birine dönüştürebilir, görüntüleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Yorumlar yazabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

IZArc ile ISO, BIN, CDI ve NRG gibi CD imaj dosyalarını açabilirsiniz. Bu tür dosyaları bir türe dönüştürmek de mümkündür (BIN’den ISO’ya, NRG’den ISO’ya).

IZArc programının en kötü yanı en popüler ZIP ve 7-ZIP arşiv formatları destekler. RAR arşivleme yapma yeteneği yoktur. Arşiv oluşturma aşamasında 11 arşiv biçimini destekler.

izarc-son-surum-turkce-indir-ucretsiz-en-iyi-dosya-arsivleme-programi

Meslektaşlarınıza, arkadaşlarınıza veya müşterilere büyük dosyalar göndermeniz gerekiyorsa, basitçe çift tıklamayla çıkartılabilen kendiliğinden açılan arşivi kolayca oluşturabilirsiniz. IZArc, herhangi bir arşivi açtığınızda tercih ettiğiniz anti-virüs tarayıcısını çalıştırmak üzere yapılandırılabilir. IZArc, verilerinizi güvence altına almak için 256 bit AES şifrelemeyi destekler. IZArc Windows’a entegre olduğundan, Windows Gezgini’nde sağ tıklama menüleri kullanarak tüm arşivleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Arşivleriniz bozulduysa, IZArc onları kolayca onarmanıza yardımcı olabilir. IZArc bugün mevcut en eksiksiz arşiv hizmet programıdır.

IZArc Bilgileri

Sürüm: IZArc 4.2

Boyut: 4.91 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"IZArc Son Sürüm Türkçe İndir – Ücretsiz En İyi Dosya Arşivleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status