October 5, 2022


iTunes 11.1.1 32 Bit İndir

iTunes Mac ve PC için ücretsiz bir uygulamadır. Tüm dijital müzik ve video çalar. Bu içerik eşitler senin, iPhone ve Apple TV, iPod ve koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.iTunes Dünyanın en iyi online müzik,dijital müzik kutusu olarak liderlikte.Tunes etkilemeye, müzik tutkunlarına sahip oldukları müzikleri yönetmeleri, yeni müzikleri keşfetmeleri ve satın almaları için en kolay yolu sunmaya devam ediyor.Yeni her zaman, her gün ya da iTunes Store, müzik, film, TV programları, uygulamalar, podcast ve daha göz atmak için burada bu kadar daha eğlenceli yeniden tasarlanmış.

iTunes 11.1.1 son sürümü Windows XP / 2003 / Vista / Windows 7, Windows 8 32 Bit işletim sistemi ile uyumlu sürümüdür.

iTunes otomatik olarak iPod içine aktarır.iPhone, iPod touch veya televizyon Apple TV üzerinden Store doğrudan iTunes alışveriş yapabilirsiniz.

  • Organize Müzik çalma
  • Dosya bilgilerini düzenleme
  • Kopya dosyaları bir iPod ya da diğer dijital ses çalar
  • Dahili iTunes mağazası üzerinden İnternet’e müzik ve video satın alma
  • Müzik zaman içinde grafik efektleri görüntülemek için bir görselleştiricisi çalıştırın.

itunes

Müziğinizi Paylaşın
Birlikte çalıştığınız ya da yaşadığınız diğer insanlar da müzikten keyif alıyorsa, sizin şarkılarınızı dinlemelerine izin verebilirsiniz. iTunes yerel ağ üzerinden Mac da PC’lere müzik yayını yapabilir. Bütün müzik arşivinizi ya da sadece seçili listeleri ağınız üzerindeki iTunes kullanıcılarıyla paylaşabilirsiniz.

Kulağa Harika Geliyor 
iTunes, Advanced Audio Coding (AAC) gibi pekçok formatı destekler. AAC yeni bir teknolojidir ve MP3 gibi daha eski formatların aksine CD kalitesine daha yakın bir sesi daha küçük dosya boyutlarında verir. Uzman dinleyiciler orijinal sıkıştırılmamış ses ile 128 Kbps (stereo) AAC formatını karşılaştırdıklarında neredeyse hiç fark bulamadılar. iTunes Music Store’dan satın alınan şarkılar da bu formattadır.

Listelerinizi CD’ye Kaydedin
Tam anlamıyla mükemmel bir liste yarattığınızda iTunes onu arabanızda, müzik setinizde ya da bilgisayarınızda (Mac veya PC) oynatabileceğiniz bir CD olarak kaydetmenizi sağlar. Tek yapmanız gereken arşivinizden bir liste seçmek ve Diske Bas tuşuna tıklamak.

iTunes Mac veya PC’nizdeki tüm müzik, film, video ve TV şovları keyfini çıkarmanızı sağlar. Ne zaman izlemek ya da bir şeyler dinlemek isterseniz, artık CD aracılığıyla aramak veya kanallar aracılığıyla çevirme var – bilgisayarınızı ve açık iTunes gidin. ITunes kütüphanesindeki tüm medya koleksiyonu ile, daha hızlı, organize tüm kolay, her şey göz atabilir ve her şey oyun havası vurur.

Boyutu: 91 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"iTunes 11.1.1 (32 Bit)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status