October 5, 2022


Bilgisayardan iPhone, iPad yönetme programı

iTools indiriTools, iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlar için ücretsiz dosya yönetim programıdır. iPhone, iPad mobil cihazlarda dosya yönetimini bilgisayardan yapma kolaylığı sağlıyor.

iTools ücretsiz olarak kullanılabilecek en iyi iTunes alternatifi programdır. Bilgisayar üzerinden iOS mobil cihazlara kolay ve hızlı bir şekilde dosya aktarma yapma imkanı sunuyor. iPhone, iPad mobil cihazlara hızlı bir şekilde müzik, video, resim/fotoğraf, belge vb dosyaları atmak için çok kullanışlı bir program. Aktardığınız dosyaları bilgisayar ve iOS mobil cihazları arasında senkronizasyon sağlar.

Mobil cihazlar için dosya transfer kolaylığı sağlamak için bu tarz programlar geliştirilmiştir. Bu programlar sayesinde akıllı telefonlara, cep telefonlarına dosya transfer etmek çok kolaydır. iTools çok kolay kullanımlı bir arayüz sağlıyor. Bu sayede dosya yönetim daha keyifli bir hale gelmektedir.

Sonuç olarak kolay ve hızlı bir dosya yönetimi ve senkronizasyonu için iyi bir program arıyorsanız iTools programını tavsiye ederim.

Sürümü: iTools 2013.1115

Boyutu: 16.64 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"iTools İndir (Windows) iPhone, iPad Dosya Yöneticisi" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status