IsoBuster: Ücretsiz ve Türkçe veri kurtarma programı

IsoBuster; CD, DVD, Bluray, Hard Disk, Hafıza kartı vs disklerden silinmiş dosyaları, belgeleri, resimleri, videoları vs kurtarmak için yardımcı olan gelişmiş veri kurtarma programıdır. CD, DVD veya Blu-ray veri kayıplarını önlemek için kullanabileceğiniz kaliteli bir program. Türkçe dil desteği ile kolay bir kullanım sunuyor. IsoBuster, son derece uzman ve (BD, HD DVD) CD, DVD ve blu-ray veri kurtarma aracı.

IsoBuster tüm CD / DVD / BD / HD DVD formatlarını ve tüm ortak dosya sistemlerini destekler . Şimdi Sabit Diskler, SSM, USB flash sürücüler, Zip sürücüleri, Jaz sürücüler, disket vb dahil olmak üzere tüm medya türlerini destekler.

isobuster veri kurtarma programi

IsoBuster son derece uzmanlaşmış kullanımı kolay optik medya veri kurtarma aracıdır. Tüm optik disk formatları ve tüm ortak optik disk dosya sistemlerini destekler. Bir disk takın, IsoBuster başlatın, sürücüyü (seçili değilse) seçin ve IsoBuster medya bağlantısı sağlar. IsoBuster hemen hemen mevcut tüm dosya sistemleri ile birlikte, medyada yer alan tüm parçaları ve oturumları gösterir.

Bu şekilde tüm dosyaları ve dosya başına klasör sistemi için, sadece Windows Explorer gibi kolay erişim sağlayabilirsiniz.

IsoBuster Bilgileri

Sürüm: IsoBuster 3.8

Boyutu: 4.63 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"IsoBuster Son Sürüm Türkçe İndir – Ücretsiz Veri Kurtarma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status