August 15, 2022


IrfanView Türkçe Yama İndir

IrfanView grafik görüntüleyici programını Türkçeleştirmek için kullanabileceğiniz Türkçe yama dosyasıdır. IrfanView eski Windows sürümlerinde grafik görüntülemek için dahili programların yetersiz olmasından dolayı popüler bir grafik görüntüleme programı olarak karşımıza çıktı.

Windows’un yeni sürümlerinde fotoğrafları görüntülemek için dahili bulunan görüntüleme programları önemli ölçüde gelişme göstermiştir. Ama yinede daha kapsamlı bir grafik görüntüleme programı arıyorsanız IrfanView programını deneyebilirsiniz.

Desteklenen görüntü formatları ve programın özellikleri

Yeni dosya menüsü vardır. CTRL + SHIFT + B kısayol tuşu ile ulaşabilirsiniz. Yakalamada yeni seçenekler ve geri sayım zamanlayıcısı mevcuttur.

IrfanView JPG, GIF, BMP, TIF, PNG, LWF, PCX, TGA, PCD, RAS, RLE, DIB, ICO, CUR, ANI, WMF, EMF, PPM, PGM, PBM, IFF, PSD, CPT, CLP, EPS, CAM, G3, WAV, MID, RMI, AIF, MP3, WMA dosya formatlarını görüntülemeyi destekler.

irfanview-son-surum-indir

Birçok desteklenen dosya formatları, Çoklu dil desteği, Küçük/önizleme seçeneği, Slayt (EXE / SCR olarak slayt gösterisi kaydetmek ya da CD ye), Show EXIF ​​/ IPTC / Fullscreen / Slayt vs Yorum metni, Adobe Photoshop Filtreler için destek, Sürükle ve bırak desteği, Toplu dönüştürme (görüntü işleme), Multipage TIF düzenleme, Multimedya oynatıcı, Yazdırma seçeneği, Renk derinliği değiştirme, Ve daha fazlası …

Windows bilgisayarınızda birbirinden farklı görüntü formatları görüntülemek için ücretsiz bir programa arıyorsanız IrfanView programını deneyebilirsiniz.

IrfanView Türkçe Yama Bilgileri

Boyutu: 74 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce (TR yama)

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"IrfanView Türkçe Yama İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status