September 29, 2022


IrfanView Resim Görüntüleyici ve Dönüştürücü

IrfanView geniş yelpazede görüntü biçimlerini destekleyen kompakt bir resim görüntüleyici ve dönüştürücü. Profesyoneller için yeni başlayanlar için basit ve güçlü bir programdır. Dosya formatları ve özellikleri destekler. Özellikleri şunlardır: Çoklu dil desteği, küçük resim seçeneği, boyama, slayt, araç çubuğu derileri, hızlı dizin tarama, toplu dönüştürme / düzenleme, çok sayfalı düzenleme, dosya arama, renk derinliği değişimi, tarama, kesme / kırpma, IPTC düzenleme, yakalama, kayıpsız JPG operasyonları, efektler, filigran görüntü seçeneği, ICC desteği, EXE / SCR oluşturma, birçok kısayol tuşları, komut satırı seçenekleri ve eklentileri.

IrfanView eski Windows sürümlerinde grafik görüntülemek için dahili programların yetersiz olmasından dolayı popüler bir grafik görüntüleme programı olarak karşımıza çıktı.

Windows’un yeni sürümlerinde fotoğrafları görüntülemek için dahili bulunan görüntüleme programları önemli ölçüde gelişme göstermiştir. Ama yinede daha kapsamlı bir grafik görüntüleme programı arıyorsanız IrfanView programını deneyebilirsiniz.

irfanview-son-surum-indir

Yeni dosya menüsü vardır. CTRL + SHIFT + B kısayol tuşu ile ulaşabilirsiniz. Yakalamada yeni seçenekler ve geri sayım zamanlayıcısı mevcuttur.

IrfanView ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Türkçe kullanmak için IrfanView Türkçe yama dosyası mevcuttur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"IrfanView Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status