IPNetInfo: IP adres bilgilerini öğrenmek için ücretsiz ve Türkçe program.

IPNetInfo kolayca bir IP adresi hakkında mevcut tüm bilgileri bulmanızı sağlayan küçük bir yardımcı programdır: IP adresi sahibi, ülke/devlet adı, IP adresleri aralığı, iletişim bilgileri (adres, telefon, faks ve e-posta), ve daha fazla.

Bu program istenmeyen posta kaynağını bulmak için çok yararlı olabilir. Sadece e-posta yazılımı mesaj başlıkları kopyalayın ve IPNetInfo programına yapıştırabilirsiniz. IPNetInfo otomatik ileti başlıklarına göre tüm IP adreslerini ayıklar ve bu IP adresleri hakkında bilgileri görüntüler.

Program Nasıl Çalışır?

IP adresi bilgileri ARIN ve whois sunucuya bir istek göndererek alınır. ARIN istenen IP adresi hakkında bilgi vermez ise, ikinci bir istek whois sunucuya gönderilir, RIPE APNIC, LACNIC veya AfriNIC. IP adresi bilgileri alındıktan sonra, IPNetInfo Whois kaydı analiz eder ve bir tablo içinde görüntüler.

1.40 İle Gelen Yenilikler;

  • IPNetInfo Şimdi bu son boyutu ve ‘Choose IP Addresses – IP Adresleri Seç’ penceresinin boyutu ve konumunu hatırlar.
  • Detect IPv6 addresses – IPv6 adres algılama onay kutusu yeniden boyutlandırma ve tüm diğer alanlara taşımak için düzeltildi.

Not: Zaman zaman, ARIN ve WHOIS sunucu IPNetInfo gelen WHOIS taleplerine yanıt vermez ve bu nedenle IPNetInfo IP adresi almak başarısız olur. Böyle bir şey olduğunda, sadece daha sonra tekrar deneyin.

IPNetInfo Türkçe Yama: Türkçe dil dosyası indir

IPNetInfo indir-ip adresi ogrenme programi

IPNetInfo Bilgileri

Son Sürüm: IPNetInfo 1.55

Boyutu: 55 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1 64 bit

Üretici: NirSoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"IPNetInfo 1.55 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status